Планшет Modecom FreeTAB 9702 HD X2 (TAB-MC-TAB-9702-X2-16)
код: U0050081
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Modecom FreeTAB 9702 HD X2 (TAB-MC-TAB-9702-X2-16)
| Діагональ екрану | 9.7" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.0 |
| Ємність батареї | 8000 mAh |
| Додатково | G-Sensor |
| Виробник | Modecom |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Modecom FreeTAB 9702 HD X2 (TAB-MC-TAB-9702-X2-16)
Modecom FreeTAB 9702 IPS X2 - високоякісний, сучасний мультимедійний планшетний комп'ютер, який характеризується відмінними технічними параметрами. У пристрої використовується двоядерний процесор завдяки якому планшет забезпечує відмінну продуктивність. За відмінну чіткість зображення і насиченість кольорів відповідає ємнісний екран з роздільною здатністю 1024x768 пікселів. Варто відзначити, що екран підтримує 16, 7 мільйонів кольорів в 24-бітному режимі.
9.7", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Основна - 2 Мп, Фронтальна - 2 Мп, 8000 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Modecom FreeTAB 9702 HD X2 (TAB-MC-TAB-9702-X2-16)
| Діагональ екрану | 9.7" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.0 |
| Ємність батареї | 8000 mAh |
| Додатково | G-Sensor |
| Виробник | Modecom |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Modecom FreeTAB 9702 HD X2 (TAB-MC-TAB-9702-X2-16)
Modecom FreeTAB 9702 IPS X2 - високоякісний, сучасний мультимедійний планшетний комп'ютер, який характеризується відмінними технічними параметрами. У пристрої використовується двоядерний процесор завдяки якому планшет забезпечує відмінну продуктивність. За відмінну чіткість зображення і насиченість кольорів відповідає ємнісний екран з роздільною здатністю 1024x768 пікселів. Варто відзначити, що екран підтримує 16, 7 мільйонів кольорів в 24-бітному режимі.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Планшет Modecom FreeTAB 9702 HD X2 (TAB-MC-TAB-9702-X2-16)