Планшет Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G (TAB-MC-TAB-8001-IPS-X2-3G)
код: U0036150
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G (TAB-MC-TAB-8001-IPS-X2-3G)
| Діагональ екрану | 8" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 3800 mAh |
Опис Планшет Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G (TAB-MC-TAB-8001-IPS-X2-3G)
Modecom FreeTAB тисячу два X2 BT (TAB-MC-TAB-8001-IPS-X2-3G) - це поєднання стилю та функціональності в одному пристрої. З потужним 2-х ядерним процесором і 1 Гб оперативної пам'яті, Ви зможете легко працювати практично з усіма завантаженими додатками. Новітня 4-х ядерна графічна система Mali-400 забезпечить комфортну роботу з 3D графікою. Скляне покриття 8-ми дюймового дисплея планшета ModeCom FreeTAB 8001 надійно захистить його від подряпин і забезпечить комфорт у використанні. А з вбудованим 3G-модулем Ви постійно зможете мати доступ до мережі Інтернет. Відмінний вибір з широким колом функцій - планшетний ПК ModeCom FreeTAB 8001 IPS X2 3G.
8", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Основна - 2 Мп, Фронтальна - 0.3 Мп, Bluetooth, 3800 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G (TAB-MC-TAB-8001-IPS-X2-3G)
| Діагональ екрану | 8" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 3800 mAh |
Опис Планшет Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G (TAB-MC-TAB-8001-IPS-X2-3G)
Modecom FreeTAB тисячу два X2 BT (TAB-MC-TAB-8001-IPS-X2-3G) - це поєднання стилю та функціональності в одному пристрої. З потужним 2-х ядерним процесором і 1 Гб оперативної пам'яті, Ви зможете легко працювати практично з усіма завантаженими додатками. Новітня 4-х ядерна графічна система Mali-400 забезпечить комфортну роботу з 3D графікою. Скляне покриття 8-ми дюймового дисплея планшета ModeCom FreeTAB 8001 надійно захистить його від подряпин і забезпечить комфорт у використанні. А з вбудованим 3G-модулем Ви постійно зможете мати доступ до мережі Інтернет. Відмінний вибір з широким колом функцій - планшетний ПК ModeCom FreeTAB 8001 IPS X2 3G.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Планшет Modecom FreeTAB 8001 IPS X2 3G (TAB-MC-TAB-8001-IPS-X2-3G)