Характеристики Планшет Huawei MatePad T10s LTE 3/64GB Deepsea Blue (53011DUN)
| Тип | Продуктивні |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | HiSilicon Kirin 710A |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
Опис Планшет Huawei MatePad T10s LTE 3/64GB Deepsea Blue (53011DUN)
Дизайн: традиційно для планшетів HUAWEI металевий корпус. Яскравий 10.1" Full HD (1920 x 1200), IPS-дисплей. Вага лише 450 грамів зробить користування планшетом максимально комфортним.
Продуктивність: завдяки потужному 8-ядерному процесору Kirin 710A ви зможете отримати високу швидкість оброблення даних і виконувати будь-які завдання плавно та швидко. Акумулятор ємністю 5100 мА·год гарантує тривалий час роботи та перегляду відеоконтенту.
Розумні функції: планшет працює під керуванням EMUI 10.1 (на основі Android 10). Режими комфорту для очей і дитячий куточок дадуть змогу насолоджуватися читанням або грою для вас і ваших дітей.
Емоції: завдяки партнерству з harman/kardon і фірмовій технології HISTEN 6.1, які забезпечують потужний 9.1-канальний звук, ви отримаєте максимальну насолоду від перегляду відеоконтенту та геймінгу.
Характеристики Планшет Huawei MatePad T10s LTE 3/64GB Deepsea Blue (53011DUN)
| Тип | Продуктивні |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | HiSilicon Kirin 710A |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
Опис Планшет Huawei MatePad T10s LTE 3/64GB Deepsea Blue (53011DUN)
Дизайн: традиційно для планшетів HUAWEI металевий корпус. Яскравий 10.1" Full HD (1920 x 1200), IPS-дисплей. Вага лише 450 грамів зробить користування планшетом максимально комфортним.
Продуктивність: завдяки потужному 8-ядерному процесору Kirin 710A ви зможете отримати високу швидкість оброблення даних і виконувати будь-які завдання плавно та швидко. Акумулятор ємністю 5100 мА·год гарантує тривалий час роботи та перегляду відеоконтенту.
Розумні функції: планшет працює під керуванням EMUI 10.1 (на основі Android 10). Режими комфорту для очей і дитячий куточок дадуть змогу насолоджуватися читанням або грою для вас і ваших дітей.
Емоції: завдяки партнерству з harman/kardon і фірмовій технології HISTEN 6.1, які забезпечують потужний 9.1-канальний звук, ви отримаєте максимальну насолоду від перегляду відеоконтенту та геймінгу.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації