Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет GoClever TAB R974.2 (GCR974.2)
| Діагональ екрану | 9.7" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 6800 mAh |
| Вага (г) | 650 |
Опис Планшет GoClever TAB R974.2 (GCR974.2)
GoClever TAB R974.2 - планшет з ємнісним сенсорним екраном діагоналлю 9.7 дюйма і роздільною здатністю 1024х768. Працює під управлінням ОС Android. Оснащений двоядерним процесором з частотою 1.6 Ггц. Об'єм оперативної пам'яті - 1024 Мб. Для зберігання даних використовується flash-пам'ять об'ємом 16 Гб. Підтримуються карти пам'яті формату microSD / SDHC. Безпровідні комунікації: Wi-Fi.
9.7", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Фронтальна - 2 Мп, Bluetooth, 6800 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет GoClever TAB R974.2 (GCR974.2)
| Діагональ екрану | 9.7" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 6800 mAh |
| Вага (г) | 650 |
Опис Планшет GoClever TAB R974.2 (GCR974.2)
GoClever TAB R974.2 - планшет з ємнісним сенсорним екраном діагоналлю 9.7 дюйма і роздільною здатністю 1024х768. Працює під управлінням ОС Android. Оснащений двоядерним процесором з частотою 1.6 Ггц. Об'єм оперативної пам'яті - 1024 Мб. Для зберігання даних використовується flash-пам'ять об'ємом 16 Гб. Підтримуються карти пам'яті формату microSD / SDHC. Безпровідні комунікації: Wi-Fi.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації