Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет GoClever Elipso71 3G White (Elipso71 WH)
| Діагональ екрану | 7" |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 3000 mAh |
Опис Планшет GoClever Elipso71 3G White (Elipso71 WH)
Апаратна складова планшетного комп'ютера GoClever Elispo 71 (Elispo71 WH) представлена операційної платформою Android 4.2, двоядерним процесором Marvell PXA986 з тактовою частотою 1.2 ГГц, графічним процесором Vivante GC1000, 1 Гб оперативної пам'яті і накопичувачем на 8 Гб для зберігання ваших даних. Якщо ви любите дивитися фільми, які, як відомо, займають досить багато вільного простору на диску, то загальну пам'ять планшета можна розширити за допомогою карт формату Micro SD, для яких в корпусі планшета передбачено відповідний слот.
7", вбудована пам'ять - 8 ГБ, RAM - 1 ГБ, Основна - 2 Мп, Фронтальна - 0.3 Мп, Bluetooth, 3000 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет GoClever Elipso71 3G White (Elipso71 WH)
| Діагональ екрану | 7" |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 3000 mAh |
Опис Планшет GoClever Elipso71 3G White (Elipso71 WH)
Апаратна складова планшетного комп'ютера GoClever Elispo 71 (Elispo71 WH) представлена операційної платформою Android 4.2, двоядерним процесором Marvell PXA986 з тактовою частотою 1.2 ГГц, графічним процесором Vivante GC1000, 1 Гб оперативної пам'яті і накопичувачем на 8 Гб для зберігання ваших даних. Якщо ви любите дивитися фільми, які, як відомо, займають досить багато вільного простору на диску, то загальну пам'ять планшета можна розширити за допомогою карт формату Micro SD, для яких в корпусі планшета передбачено відповідний слот.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації