Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Globex GU104C
| Діагональ екрану | 9.7" |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Інтерфейси і підключення | HDMI, 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 7000 mAh |
| Виробник | Globex |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Globex GU104C
Globex GU104C - універсальний планшетний комп'ютер, який володіє сенсорним екраном. Працюйте в мережі Інтернет завдяки бездротовому з'єднанню (802.11 b / g). Купити дану модель планшета - означає отримати можливість доступу до багатьом додаткам, з можливістю завантаження з Google Play. Досить великий 9.7-дюймовий LЕD дисплей має гарне дозвіл, якого повинно вистачити для комфортного перегляду відео файлів. Завдяки даній технології дисплея, планшет жваво відгукується на всілякі команди користувача, а саме: зум, перетягування або ж пересування та інші дії.
9.7", вбудована пам'ять - 8 ГБ, RAM - 2 ГБ, Основна - 2 Мп, Фронтальна - 0.3 Мп, 7000 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Globex GU104C
| Діагональ екрану | 9.7" |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 2 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.1 |
| Інтерфейси і підключення | HDMI, 1 x microUSB |
| Ємність батареї | 7000 mAh |
| Виробник | Globex |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Globex GU104C
Globex GU104C - універсальний планшетний комп'ютер, який володіє сенсорним екраном. Працюйте в мережі Інтернет завдяки бездротовому з'єднанню (802.11 b / g). Купити дану модель планшета - означає отримати можливість доступу до багатьом додаткам, з можливістю завантаження з Google Play. Досить великий 9.7-дюймовий LЕD дисплей має гарне дозвіл, якого повинно вистачити для комфортного перегляду відео файлів. Завдяки даній технології дисплея, планшет жваво відгукується на всілякі команди користувача, а саме: зум, перетягування або ж пересування та інші дії.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Планшет Globex GU104C