Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Планшет Apple iPad 11" 2025 Wi-Fi 128GB Blue (MD4A4TY/A)
| Серія | Apple iPad |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 11" |
| Роздільна здатність | 2360 x 1640 |
| Кількість ядер процесора | 5 |
| Процесор | Apple A16 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
Опис Планшет Apple iPad 11" 2025 Wi-Fi 128GB Blue (MD4A4TY/A)






Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Планшет Apple iPad 11" 2025 Wi-Fi 128GB Blue (MD4A4TY/A)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Планшет Apple iPad 11" 2025 Wi-Fi 128GB Blue (MD4A4TY/A)
| Серія | Apple iPad |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 11" |
| Роздільна здатність | 2360 x 1640 |
| Кількість ядер процесора | 5 |
| Процесор | Apple A16 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
Опис Планшет Apple iPad 11" 2025 Wi-Fi 128GB Blue (MD4A4TY/A)






Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Планшет Apple iPad 11" 2025 Wi-Fi 128GB Blue (MD4A4TY/A)