7.9", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 0.3 Мп, Bluetooth, 4960 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Acer Iconia A1 (NT.L1CEU.002)
| Діагональ екрану | 7.9" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Ємність батареї | 4960 mAh |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Acer Iconia A1 (NT.L1CEU.002)
Acer Iconia A1 (NT.L1CEU.002) - 7,9-дюймовий планшет. В якості апаратної платформи Acer Iconia A1 був обраний чотирьохядерний процесор від компаніі Mediatek з тактовою частотою 1,2 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті складає 1 Гб, а для зберігання даних виробник виділив 8 або 16 ГБ. При бажанні цей об'єм можна буде збільшити за допомогою карти пам'яті MicroSD. Також планшет оснащений модулями Wi-Fi, Bluetooth, GPS і акумулятором ємністю 4980 мАг, якого повинно вистачити на 8 годин. Працює Acer Iconia A1 під управлінням операційної системи Android 4.2.2.
7.9", вбудована пам'ять - 16 ГБ, RAM - 1 ГБ, Основна - 5 Мп, Фронтальна - 0.3 Мп, Bluetooth, 4960 mAh
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Характеристики Планшет Acer Iconia A1 (NT.L1CEU.002)
| Діагональ екрану | 7.9" |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Основна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 0.3 Мп |
| Операційна система | Android 4.2 |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Ємність батареї | 4960 mAh |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Планшет Acer Iconia A1 (NT.L1CEU.002)
Acer Iconia A1 (NT.L1CEU.002) - 7,9-дюймовий планшет. В якості апаратної платформи Acer Iconia A1 був обраний чотирьохядерний процесор від компаніі Mediatek з тактовою частотою 1,2 ГГц. Об'єм оперативної пам'яті складає 1 Гб, а для зберігання даних виробник виділив 8 або 16 ГБ. При бажанні цей об'єм можна буде збільшити за допомогою карти пам'яті MicroSD. Також планшет оснащений модулями Wi-Fi, Bluetooth, GPS і акумулятором ємністю 4980 мАг, якого повинно вистачити на 8 годин. Працює Acer Iconia A1 під управлінням операційної системи Android 4.2.2.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Планшет Acer Iconia A1 (NT.L1CEU.002)