Активна область, мм - 476.64 х 268.11 мм, Співвідношення сторін - 16:9, Матриця - IPS, 2560 x 1440
49999 + 1424 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
44 999 грн
завтра
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Планшет-монітор Huion Kamvas RDS-220 (RDS-220)
| Тип планшета-монітора | з високим рівнем чутливості |
| Активна область, мм | 476.64 х 268.11 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Матриця | IPS |
| Діагональ | 21.5" |
| Розподільча здатність | 2560 x 1440 |
| Швидкість інтерфейсу | 220 PPS |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Ширина, мм | 253 |
| Висота, мм | 423 |
Опис Планшет-монітор Huion Kamvas RDS-220 (RDS-220)
Активна область, мм - 476.64 х 268.11 мм, Співвідношення сторін - 16:9, Матриця - IPS, 2560 x 1440
49999 + 1424 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
44 999 грн
завтра
Доставка Планшет-монітор Huion Kamvas RDS-220 (RDS-220)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 24 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Планшет-монітор Huion Kamvas RDS-220 (RDS-220)
| Тип планшета-монітора | з високим рівнем чутливості |
| Активна область, мм | 476.64 х 268.11 мм |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Матриця | IPS |
| Діагональ | 21.5" |
| Розподільча здатність | 2560 x 1440 |
| Швидкість інтерфейсу | 220 PPS |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Ширина, мм | 253 |
| Висота, мм | 423 |
Опис Планшет-монітор Huion Kamvas RDS-220 (RDS-220)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше