Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Термометр Wintact медичний 0-100°C (WT3652)
| Тип | інфрачервоний |
| Область виміру температури | лоб, різні частини тіла |
| Діапазон вимірювань температури | 32-42.9 °C |
| Похибка ± | 0.3 °C |
| Кількість збережених вимірювань | 32 |
| Тривалість вимірювання температури | 2 с |
| Додаткові функції | вимірює температуру предмета |
| Тип елемента живлення | 2 х ААА |
| Індикатор стану заряду батареї | так |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 8.2 х 4.2 см |
Опис Термометр Wintact медичний 0-100°C (WT3652)
Медичний пірометр WT3652 призначений для безпечного та швидкого вимірювання температур як тіла людини, так і поверхонь.
Особливостями є висока точність і кольорова сигналізація про перевищення нормального значення температури.
Особливості
- Діапазон температур тіла людини: від 32 ºC до 43 ºC.
- Діапазон температур поверхонь: від 0 ºC до 100,0 ºC.
- Відстань для вимірювання: від 1 до 10 см.
- Індикатор перевищення вимірюваного діапазону
- Фіксований коефіцієнт випромінювальної здатності: 0,99 (для тіла людини)
- Пам'ять на останні 32 вимірювання.
- Автоматичне збереження даних і вимкнення.
- Рідкокристалічний дисплей із підсвіткою. і кольоровою сигналізацією.
- Галузі застосування
- вимірювання температури поверхні тіла людини
- вимірювання й контроль температури поверхонь.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Термометр Wintact медичний 0-100°C (WT3652)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Термометр Wintact медичний 0-100°C (WT3652)
| Тип | інфрачервоний |
| Область виміру температури | лоб, різні частини тіла |
| Діапазон вимірювань температури | 32-42.9 °C |
| Похибка ± | 0.3 °C |
| Кількість збережених вимірювань | 32 |
| Тривалість вимірювання температури | 2 с |
| Додаткові функції | вимірює температуру предмета |
| Тип елемента живлення | 2 х ААА |
| Індикатор стану заряду батареї | так |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 8.2 х 4.2 см |
Опис Термометр Wintact медичний 0-100°C (WT3652)
Медичний пірометр WT3652 призначений для безпечного та швидкого вимірювання температур як тіла людини, так і поверхонь.
Особливостями є висока точність і кольорова сигналізація про перевищення нормального значення температури.
Особливості
- Діапазон температур тіла людини: від 32 ºC до 43 ºC.
- Діапазон температур поверхонь: від 0 ºC до 100,0 ºC.
- Відстань для вимірювання: від 1 до 10 см.
- Індикатор перевищення вимірюваного діапазону
- Фіксований коефіцієнт випромінювальної здатності: 0,99 (для тіла людини)
- Пам'ять на останні 32 вимірювання.
- Автоматичне збереження даних і вимкнення.
- Рідкокристалічний дисплей із підсвіткою. і кольоровою сигналізацією.
- Галузі застосування
- вимірювання температури поверхні тіла людини
- вимірювання й контроль температури поверхонь.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Термометр Wintact медичний 0-100°C (WT3652)