Акція
професійний, вертикальне (бочковий), тип патрона - SDS max, сила (енергія) удару - 12 Дж, 2000 Вт, Джерело живлення - мережа, вага - 7.3 кг
+ 204 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 733 грн
сьогодні
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Перфоратор Зеніт ЗПП-2000 MAX профи (844117)
| Тип | професійний |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS max |
| Режими | свердління, свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 12 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 3850 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 560 об/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 - 230 В |
Опис Перфоратор Зеніт ЗПП-2000 MAX профи (844117)
Акція
професійний, вертикальне (бочковий), тип патрона - SDS max, сила (енергія) удару - 12 Дж, 2000 Вт, Джерело живлення - мережа, вага - 7.3 кг
+ 204 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 733 грн
сьогодні
Доставка Перфоратор Зеніт ЗПП-2000 MAX профи (844117)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Перфоратор Зеніт ЗПП-2000 MAX профи (844117)
| Тип | професійний |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS max |
| Режими | свердління, свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 12 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 3850 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 560 об/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 - 230 В |
Опис Перфоратор Зеніт ЗПП-2000 MAX профи (844117)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше