професійний, вертикальне (бочковий), тип патрона - SDS+, сила (енергія) удару - 7 Дж, 1700 Вт, Джерело живлення - мережа, вага - 6.2 кг
Знятий з виробництва
код: U0456917 сьогодні
Топ продажів
код: U0457078 +2 дні
Топ продажів
код: U0456919 +2 дні
Акція
код: U0457082 +3 дні
Акція
Характеристики Перфоратор Зеніт ЗПП-1700 профи (842463)
| Тип | професійний |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS+ |
| Режими | свердління, свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 7 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 4000 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 800 об/хв |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 - 230 В |
Опис Перфоратор Зеніт ЗПП-1700 профи (842463)
професійний, вертикальне (бочковий), тип патрона - SDS+, сила (енергія) удару - 7 Дж, 1700 Вт, Джерело живлення - мережа, вага - 6.2 кг
Знятий з виробництва
код: U0456917 сьогодні
Топ продажів
код: U0457078 +2 дні
Топ продажів
код: U0456919 +2 дні
Акція
код: U0457082 +3 дні
Акція
Характеристики Перфоратор Зеніт ЗПП-1700 профи (842463)
| Тип | професійний |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS+ |
| Режими | свердління, свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 7 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 4000 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 800 об/хв |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 - 230 В |
Опис Перфоратор Зеніт ЗПП-1700 профи (842463)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації