професійний, вертикальне (бочковий), тип патрона - SDS+, сила (енергія) удару - 5.5 Дж, 1500 Вт, Джерело живлення - мережа, вага - 5.5 кг
Знятий з виробництва
код: U0456917 сьогодні
Акція
код: U0457082 сьогодні
Акція
код: U0457078 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Перфоратор Зеніт ЗПП-1500 профи (842462)
| Тип | професійний |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS+ |
| Режими | свердління, свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 5.5 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 4300 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 980 об/хв |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 - 230 В |
Опис Перфоратор Зеніт ЗПП-1500 профи (842462)
професійний, вертикальне (бочковий), тип патрона - SDS+, сила (енергія) удару - 5.5 Дж, 1500 Вт, Джерело живлення - мережа, вага - 5.5 кг
Знятий з виробництва
код: U0456917 сьогодні
Акція
код: U0457082 сьогодні
Акція
код: U0457078 сьогодні
Топ продажів
Характеристики Перфоратор Зеніт ЗПП-1500 профи (842462)
| Тип | професійний |
| Розташування двигуна | вертикальне (бочковий) |
| Тип патрона | SDS+ |
| Режими | свердління, свердління + удар, удар |
| Сила (енергія) удару | 5.5 Дж |
| Число ударів (при повному навантаженні) в хвилину | 4300 уд/хв |
| Максимальна швидкість обертання | 980 об/хв |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 - 230 В |
Опис Перфоратор Зеніт ЗПП-1500 профи (842462)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації