Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Пензель малярний Sigma радіаторний 2" (8303141)
| Тип пензля | радіаторні |
| Форма пензля | прямокутна |
| Розмір пензля | 2" |
| Довжина ворсу, мм | 44 мм |
| Ширина пензля | 50 мм |
| Матеріал ворсу | натуральний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Виробник | Sigma |
| Штрихкод | 6900083031417 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Пензель малярний Sigma радіаторний 2" (8303141)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Пензель малярний Sigma радіаторний 2" (8303141)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Пензель малярний Sigma радіаторний 2" (8303141)
| Тип пензля | радіаторні |
| Форма пензля | прямокутна |
| Розмір пензля | 2" |
| Довжина ворсу, мм | 44 мм |
| Ширина пензля | 50 мм |
| Матеріал ворсу | натуральний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Виробник | Sigma |
| Штрихкод | 6900083031417 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Пензель малярний Sigma радіаторний 2" (8303141)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше