Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Педаль ефектів MXR Prime Distortion (M69P)
| Призначення | для електрогітар |
| Формат | підлоговий |
| Тип приладу | аналоговий |
| Ефекти | дисторшн |
| Управління | Output, Tone і Distortion |
| Аналогові виходи | 1 х jack (1/4" — 6.3 мм) |
| Аналогові входи | jack 6.3 |
| Живлення | dunlop ECB003 AC блок живлення або 9В батарея |
| Додаткові дані | 100% аналоговий класичний дисторшн |
| Колір | червоний |
Опис Педаль ефектів MXR Prime Distortion (M69P)
Педаль побудована за класичною 100% аналоговою дісторшн схемою з жорстким обмеженням сигналу, а також високою чутливістю до атаки медіатора, але при цьому має великий динамічний діапазон, дозволяючи активно використовувати регулятор гучності на гітарі. Малошумні операційні підсилювачі вносять мінімум шумів навіть при екстремальних рівнях гейна.
- 100% аналоговий класичний дісторшн
- Регулятори: Output, Tone і Distortion
- Малошумні операційні підсилювачі
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Педаль ефектів MXR Prime Distortion (M69P)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Педаль ефектів MXR Prime Distortion (M69P)
| Призначення | для електрогітар |
| Формат | підлоговий |
| Тип приладу | аналоговий |
| Ефекти | дисторшн |
| Управління | Output, Tone і Distortion |
| Аналогові виходи | 1 х jack (1/4" — 6.3 мм) |
| Аналогові входи | jack 6.3 |
| Живлення | dunlop ECB003 AC блок живлення або 9В батарея |
| Додаткові дані | 100% аналоговий класичний дисторшн |
| Колір | червоний |
Опис Педаль ефектів MXR Prime Distortion (M69P)
Педаль побудована за класичною 100% аналоговою дісторшн схемою з жорстким обмеженням сигналу, а також високою чутливістю до атаки медіатора, але при цьому має великий динамічний діапазон, дозволяючи активно використовувати регулятор гучності на гітарі. Малошумні операційні підсилювачі вносять мінімум шумів навіть при екстремальних рівнях гейна.
- 100% аналоговий класичний дісторшн
- Регулятори: Output, Tone і Distortion
- Малошумні операційні підсилювачі
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше