Парта Pondi Школяр трансформер з тумбою Бук-Рожева (БК120РЗ)
Характеристики Парта Pondi Школяр трансформер з тумбою Бук-Рожева (БК120РЗ)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, шкільна |
| Вік | від 5 років |
| Особливості | з похилою стільницею, з тумбою |
| Ширина парти | 120 см |
| Глибина парти | 70 см |
| Висота парти | 50 - 76 см |
| Матеріал | ДСП, метал |
| Колір | дерево |
| Виробник | Pondi |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парта Pondi Школяр трансформер з тумбою Бук-Рожева (БК120РЗ)
Дитячий стіл Школяр з тумбою виконаний на міцній металевій рамі, з деталями з ДСП.
Дитячий стіл регулюється по висоті за принципом висунення ніжок. Стільниця складається з двох частин, одну з яких можна підняти для читання і письма, іншу залишити в горизонтальному положенні.
Наявність підвісної тумби на два ящика навчить дитину акуратності, адже всі дрібні шкільні приладдя можна акуратно скласти в них. Наявність двох ящиків дозволить не тримати всі зошити і підручники на столі, тим самим заважаючи займатися.
Підвісна тумба-це важливе і дуже зручне доповнення до будь-якої дитячої парті PONDI.
Характеристики Парта Pondi Школяр трансформер з тумбою Бук-Рожева (БК120РЗ)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, шкільна |
| Вік | від 5 років |
| Особливості | з похилою стільницею, з тумбою |
| Ширина парти | 120 см |
| Глибина парти | 70 см |
| Висота парти | 50 - 76 см |
| Матеріал | ДСП, метал |
| Колір | дерево |
| Виробник | Pondi |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парта Pondi Школяр трансформер з тумбою Бук-Рожева (БК120РЗ)
Дитячий стіл Школяр з тумбою виконаний на міцній металевій рамі, з деталями з ДСП.
Дитячий стіл регулюється по висоті за принципом висунення ніжок. Стільниця складається з двох частин, одну з яких можна підняти для читання і письма, іншу залишити в горизонтальному положенні.
Наявність підвісної тумби на два ящика навчить дитину акуратності, адже всі дрібні шкільні приладдя можна акуратно скласти в них. Наявність двох ящиків дозволить не тримати всі зошити і підручники на столі, тим самим заважаючи займатися.
Підвісна тумба-це важливе і дуже зручне доповнення до будь-якої дитячої парті PONDI.
Дізнатися детальніше