Парта Pondi Ергономіки трансформер Бук-помаранчева (БК111ОР)
Характеристики Парта Pondi Ергономіки трансформер Бук-помаранчева (БК111ОР)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, шкільна |
| Вік | від 4 років |
| Особливості | висувний органайзер з розділювачами, з похилою стільницею |
| Комплектація | гачок для портфеля |
| Ширина парти | 90 см |
| Глибина парти | 75 см |
| Висота парти | 53 - 80 см |
| Матеріал | ДСП, метал |
| Колір | дерево |
Опис Парта Pondi Ергономіки трансформер Бук-помаранчева (БК111ОР)
Дитяча парта Ергономік - відмінний варіант для тих, хто планує створити для своєї дитини ергономічне робоче місце, а також піклується про формування красивої, правильної постави.
Парта регулюється по висоті від 53 до 80 см. Легкість і плавність регулювання забезпечує газ-ліфт Atilim. Нахил стільниці дитина сам може регулювати для зручності в залежності від заняття: письмо, читання, малювання. Кут нахилу варіюється від 0 до 30 градусів.
Парта оснащена шухлядою для канцтоварів, на телескопічних наплавлячих, гачком для рюкзака і упором для зошитів. Виконана на міцній металевій рамі з деталями з високоякісного ЛДСП товщиною 18 мм.
Характеристики Парта Pondi Ергономіки трансформер Бук-помаранчева (БК111ОР)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, шкільна |
| Вік | від 4 років |
| Особливості | висувний органайзер з розділювачами, з похилою стільницею |
| Комплектація | гачок для портфеля |
| Ширина парти | 90 см |
| Глибина парти | 75 см |
| Висота парти | 53 - 80 см |
| Матеріал | ДСП, метал |
| Колір | дерево |
Опис Парта Pondi Ергономіки трансформер Бук-помаранчева (БК111ОР)
Дитяча парта Ергономік - відмінний варіант для тих, хто планує створити для своєї дитини ергономічне робоче місце, а також піклується про формування красивої, правильної постави.
Парта регулюється по висоті від 53 до 80 см. Легкість і плавність регулювання забезпечує газ-ліфт Atilim. Нахил стільниці дитина сам може регулювати для зручності в залежності від заняття: письмо, читання, малювання. Кут нахилу варіюється від 0 до 30 градусів.
Парта оснащена шухлядою для канцтоварів, на телескопічних наплавлячих, гачком для рюкзака і упором для зошитів. Виконана на міцній металевій рамі з деталями з високоякісного ЛДСП товщиною 18 мм.
Дізнатися детальніше