Парта ErgoKids (S) TH-325 (парта+тумба) (TH-325 + BD C3_PINK)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парта ErgoKids (S) TH-325 (парта+тумба) (TH-325 + BD C3_PINK)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, для дому |
| Вік | від 6 років |
| Особливості | висувний органайзер, з похилою стільницею |
| Комплектація | парта, тумба |
| Ширина парти | 100 см |
| Глибина парти | 60 см |
| Висота парти | 50 - 75 см |
| Матеріал | ДСП, метал, пластик |
| Колір | рожевий |
Опис Парта ErgoKids (S) TH-325 (парта+тумба) (TH-325 + BD C3_PINK)
Комплект меблів ErgoKids TH-325 чудово підійде для занять та творчих захоплень. Висоту столу можна легко відрегулювати відповідно до дорослішання вашої дитини. Функціональна полиця, висувний ящик-органайзер для канцелярії допоможуть розмістити всі необхідні речі у межах досяжності. Безпечні, міцні матеріали комплекту забезпечать тривале та комфортне користування для дитини.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парта ErgoKids (S) TH-325 (парта+тумба) (TH-325 + BD C3_PINK)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парта ErgoKids (S) TH-325 (парта+тумба) (TH-325 + BD C3_PINK)
| Кількість місць | одномісні |
| Призначення | дитяча, для дому |
| Вік | від 6 років |
| Особливості | висувний органайзер, з похилою стільницею |
| Комплектація | парта, тумба |
| Ширина парти | 100 см |
| Глибина парти | 60 см |
| Висота парти | 50 - 75 см |
| Матеріал | ДСП, метал, пластик |
| Колір | рожевий |
Опис Парта ErgoKids (S) TH-325 (парта+тумба) (TH-325 + BD C3_PINK)
Комплект меблів ErgoKids TH-325 чудово підійде для занять та творчих захоплень. Висоту столу можна легко відрегулювати відповідно до дорослішання вашої дитини. Функціональна полиця, висувний ящик-органайзер для канцелярії допоможуть розмістити всі необхідні речі у межах досяжності. Безпечні, міцні матеріали комплекту забезпечать тривале та комфортне користування для дитини.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше