Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парова станція Grunhelm EI2609С
| Потужність | 2200 Вт |
| Підключення | провідне |
| Об'єм резервуара | 2 л |
| Матеріал підошви | керамічна |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, протикрапельна система, система захисту від накипу |
| Режими | вертикальне відпарювання, постійний пар |
| Особливості | регулятор подачі пару |
| Розміри | 33.7 х 18.6 х 17.1 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | коричневий |
Опис Парова станція Grunhelm EI2609С
Grunhelm EI2609С - сучасна праска з парогенератором, перетворить виснажливий процес прасування на приємне заняття. Потужність у 2600 Вт, говорить про те, що Ви з легкістю зможете справлятися з різними типами тканин, включаючи важку постільну білизну та покривала. Керамічна підошва праски рівномірно нагрівається, стійка до пошкоджень та легко ковзає по тканині. Використовувати праску Ви можете у режимі горизонтального парового удару або вертикального відпарювання з регулюванням потужності. Завдяки великому резервуару для води Вам не потрібно буде відриватися від роботи, щоб в черговий раз наповнити ємність.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парова станція Grunhelm EI2609С
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парова станція Grunhelm EI2609С
| Потужність | 2200 Вт |
| Підключення | провідне |
| Об'єм резервуара | 2 л |
| Матеріал підошви | керамічна |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, протикрапельна система, система захисту від накипу |
| Режими | вертикальне відпарювання, постійний пар |
| Особливості | регулятор подачі пару |
| Розміри | 33.7 х 18.6 х 17.1 см |
| Вага | 3.6 кг |
| Колір | коричневий |
Опис Парова станція Grunhelm EI2609С
Grunhelm EI2609С - сучасна праска з парогенератором, перетворить виснажливий процес прасування на приємне заняття. Потужність у 2600 Вт, говорить про те, що Ви з легкістю зможете справлятися з різними типами тканин, включаючи важку постільну білизну та покривала. Керамічна підошва праски рівномірно нагрівається, стійка до пошкоджень та легко ковзає по тканині. Використовувати праску Ви можете у режимі горизонтального парового удару або вертикального відпарювання з регулюванням потужності. Завдяки великому резервуару для води Вам не потрібно буде відриватися від роботи, щоб в черговий раз наповнити ємність.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше