Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Парова станція Gorenje SGH 2200 LBC (SGH2200LBC)
| Потужність | 2400 Вт |
| Підключення | провідне |
| Об'єм резервуара | 1.3 л |
| Матеріал підошви | кераміка |
| Паровий удар | 100 г/хв |
| Подача пари | 50 г/хв |
| Безпека й захист | протикрапельна система, система захисту від накипу |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Розміри | 40 х 25 х 22 см |
| Вага | 1.9 кг |
Опис Парова станція Gorenje SGH 2200 LBC (SGH2200LBC)
Gorenje SGH 2200 LBC - ефективний парогенератор від лідера ринку побутової техніки компанії Gorenje. Дана модель забезпечує потужний і стабільний вихід пара за рахунок інтенсивного тиску в базі парогенератора. Такий пристрій можна застосовувати для розгладження різних видів тканин, навіть делікатної білизни. Все тому, що потік пара розподіляється рівномірно і не створює плям від води. Gorenje SGH 2200 LBC має досить високу продуктивність пара, подача пара в звичайному режимі дорівнює 50 г / хв, в режимі парового удару пар генерується зі швидкістю 100 г / хв. Така сила пара здатна розгладити навіть найстійкіші складки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Парова станція Gorenje SGH 2200 LBC (SGH2200LBC)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парова станція Gorenje SGH 2200 LBC (SGH2200LBC)
| Потужність | 2400 Вт |
| Підключення | провідне |
| Об'єм резервуара | 1.3 л |
| Матеріал підошви | кераміка |
| Паровий удар | 100 г/хв |
| Подача пари | 50 г/хв |
| Безпека й захист | протикрапельна система, система захисту від накипу |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Розміри | 40 х 25 х 22 см |
| Вага | 1.9 кг |
Опис Парова станція Gorenje SGH 2200 LBC (SGH2200LBC)
Gorenje SGH 2200 LBC - ефективний парогенератор від лідера ринку побутової техніки компанії Gorenje. Дана модель забезпечує потужний і стабільний вихід пара за рахунок інтенсивного тиску в базі парогенератора. Такий пристрій можна застосовувати для розгладження різних видів тканин, навіть делікатної білизни. Все тому, що потік пара розподіляється рівномірно і не створює плям від води. Gorenje SGH 2200 LBC має досить високу продуктивність пара, подача пара в звичайному режимі дорівнює 50 г / хв, в режимі парового удару пар генерується зі швидкістю 100 г / хв. Така сила пара здатна розгладити навіть найстійкіші складки.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше