Знятий з виробництва
Характеристики Пароварка Rotex RST206-Y
| Потужність | 650 Вт |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | пластик |
| Тип управління | механічний |
| Кількість чаш | 2 шт |
| Об'єм чаш | 3 л |
| Чаша для круп | ні |
| Особливості | захист від перегріву, захист від перегріву і від включення без води, таймер |
| Колір | білий |
Опис Пароварка Rotex RST206-Y
Якщо Ви дбаєте про своє здоров'я і дотримуєтеся правильного харчування, то на Вашій кухні обов'язково повинна бути пароварка ROTEX RST206-Y. З її допомогою Ви будете готувати різноманітні страви, в яких зберігаються всі корисні речовини. Пароварка має 2 чаші для одночасного приготування кількох страв. З її простим управлінням впорається будь-який користувач. Загальний обсяг пароварки становить 6 л, а з її особливостей варто виділити компактність приладу. Вона допоможе приготувати смачний і корисний обід. Пароварка ROTEX RST206-Y - ваш вірний і надійний помічник на кухні.
Потужність - 650 Вт, тип управління - механічний, кількість чаш - 2 шт, об'єм чаш - 3 л
Знятий з виробництва
Характеристики Пароварка Rotex RST206-Y
| Потужність | 650 Вт |
| Напруга | 220 - 230 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | пластик |
| Тип управління | механічний |
| Кількість чаш | 2 шт |
| Об'єм чаш | 3 л |
| Чаша для круп | ні |
| Особливості | захист від перегріву, захист від перегріву і від включення без води, таймер |
| Колір | білий |
Опис Пароварка Rotex RST206-Y
Якщо Ви дбаєте про своє здоров'я і дотримуєтеся правильного харчування, то на Вашій кухні обов'язково повинна бути пароварка ROTEX RST206-Y. З її допомогою Ви будете готувати різноманітні страви, в яких зберігаються всі корисні речовини. Пароварка має 2 чаші для одночасного приготування кількох страв. З її простим управлінням впорається будь-який користувач. Загальний обсяг пароварки становить 6 л, а з її особливостей варто виділити компактність приладу. Вона допоможе приготувати смачний і корисний обід. Пароварка ROTEX RST206-Y - ваш вірний і надійний помічник на кухні.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації