Характеристики Пароварка Laretti LR7703
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | метал, пластик |
| Тип управління | електронний |
| Кількість чаш | 3 шт |
| Об'єм чаш | 12 л |
| Чаша для круп | так |
| Об'єм чаші для круп | 1.2 л |
| Функція підтримки тепла | так |
Опис Пароварка Laretti LR7703
Пароварка LARETTI LR7703 - прилад, создаанний для людей, які цінують корисну їжу. Під час приготування в пароварці їжа не втрачає своїх корисних властивостей, зберігає всі вітаміни і смакові якості.
Особливості
• LCD дисплей
• Електронне управління
• Роздільна подача пара
• Надшвидка подача пара
• Таймер
• Розмежування смаку продуктів в кожному контейнері
• Автовідключення при недостатній кількості води в резервуарі
• Функція підтримки температури
• Можливість доливання води під час роботи
• Індикатор рівня води
• Усі неелектричні частини можна мити в посудомийній машині
• Захист при включенні без води
Характеристики Пароварка Laretti LR7703
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | метал, пластик |
| Тип управління | електронний |
| Кількість чаш | 3 шт |
| Об'єм чаш | 12 л |
| Чаша для круп | так |
| Об'єм чаші для круп | 1.2 л |
| Функція підтримки тепла | так |
Опис Пароварка Laretti LR7703
Пароварка LARETTI LR7703 - прилад, создаанний для людей, які цінують корисну їжу. Під час приготування в пароварці їжа не втрачає своїх корисних властивостей, зберігає всі вітаміни і смакові якості.
Особливості
• LCD дисплей
• Електронне управління
• Роздільна подача пара
• Надшвидка подача пара
• Таймер
• Розмежування смаку продуктів в кожному контейнері
• Автовідключення при недостатній кількості води в резервуарі
• Функція підтримки температури
• Можливість доливання води під час роботи
• Індикатор рівня води
• Усі неелектричні частини можна мити в посудомийній машині
• Захист при включенні без води
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації