Потужність - 1070 Вт, тип управління - електронний, кількість чаш - 3 шт, об'єм чаш - 3.4 л, функція підтримки тепла - так
Знятий з виробництва
Характеристики Пароварка Laretti LR7701
| Потужність | 1070 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | метал |
| Тип управління | електронний |
| Кількість чаш | 3 шт |
| Об'єм чаш | 3.4 л |
| Чаша для круп | так |
| Функція підтримки тепла | так |
| Особливості | індикатор рівня води, захист від перегріву і від включення без води, таймер |
Опис Пароварка Laretti LR7701
Пароварка LARETTI LR7701. Потужність: 1070 Вт. Яруси контейнерів: 3. Ємність контейнерів: 10,2 л (3х3,4 л). Програми автоприготування: 6. Таймер: 99 хвилин. LCD дисплей. Функція підтримки температури. Індикатор рівня води. Колір: нерж. сталь/чорний.
Потужність - 1070 Вт, тип управління - електронний, кількість чаш - 3 шт, об'єм чаш - 3.4 л, функція підтримки тепла - так
Знятий з виробництва
Характеристики Пароварка Laretti LR7701
| Потужність | 1070 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | метал |
| Тип управління | електронний |
| Кількість чаш | 3 шт |
| Об'єм чаш | 3.4 л |
| Чаша для круп | так |
| Функція підтримки тепла | так |
| Особливості | індикатор рівня води, захист від перегріву і від включення без води, таймер |
Опис Пароварка Laretti LR7701
Пароварка LARETTI LR7701. Потужність: 1070 Вт. Яруси контейнерів: 3. Ємність контейнерів: 10,2 л (3х3,4 л). Програми автоприготування: 6. Таймер: 99 хвилин. LCD дисплей. Функція підтримки температури. Індикатор рівня води. Колір: нерж. сталь/чорний.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації