Потужність - 700 Вт, тип управління - механічний, кількість чаш - 3 шт, об'єм чаш - 4 л, 3 л, місткість резервуару для води - 1 л
Знятий з виробництва
Характеристики Пароварка DEX DS 700
| Потужність | 700 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | пластик |
| Тип управління | механічний |
| Кількість чаш | 3 шт |
| Об'єм чаш | 3 л, 4 л |
| Чаша для круп | так |
| Об'єм чаші для круп | 0.9 л |
| Місткість резервуару для води | 1 л |
Опис Пароварка DEX DS 700
Нова пароварка DEX DS 700 дозволить приготувати вдома велику кількість різноманітних і корисних страв на пару, які будуть не тільки дієтичними, але і дуже смачними. Окрема категорія споживачів - люди, які активно займаються спортом, діти і годуючі мами, люди з шлунковими проблемами. Їх раціон складається з найкорисніших і багатих вітамінами страв, допомогти в приготуванні яких покликана пароварка. Користь такої їжі очевидна - приготовлена без допомоги масла або жиру, вона до того ж зберігають необхідні нам мінерали і вітаміни.
Потужність - 700 Вт, тип управління - механічний, кількість чаш - 3 шт, об'єм чаш - 4 л, 3 л, місткість резервуару для води - 1 л
Знятий з виробництва
Характеристики Пароварка DEX DS 700
| Потужність | 700 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота | 50/60 Гц |
| Матеріал | пластик |
| Тип управління | механічний |
| Кількість чаш | 3 шт |
| Об'єм чаш | 3 л, 4 л |
| Чаша для круп | так |
| Об'єм чаші для круп | 0.9 л |
| Місткість резервуару для води | 1 л |
Опис Пароварка DEX DS 700
Нова пароварка DEX DS 700 дозволить приготувати вдома велику кількість різноманітних і корисних страв на пару, які будуть не тільки дієтичними, але і дуже смачними. Окрема категорія споживачів - люди, які активно займаються спортом, діти і годуючі мами, люди з шлунковими проблемами. Їх раціон складається з найкорисніших і багатих вітамінами страв, допомогти в приготуванні яких покликана пароварка. Користь такої їжі очевидна - приготовлена без допомоги масла або жиру, вона до того ж зберігають необхідні нам мінерали і вітаміни.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації