Характеристики Парасоля Line Art Blantier Зелена (45400-9)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 110 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 83 см |
| Матеріал | пластик, понже, скловолокно |
| Додаткові характеристики | упаковка - полиэтиленовый пакет |
| Вага | 590 г |
| Колір | зелений |
| Виробник | Line Art |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Line Art Blantier Зелена (45400-9)
Парасоля-тростина Blantier від бренду Line Art – це унікальна модель з трендовою формою купола. Спеціально розроблена форма дозволяє приховати гострі краї спиць, щоб вони нікого не поранили. Діаметр купола – 110 см.
Парасолька з автоматичним механізмом відкриття має форму тростини. Її ручка виготовлена з ергономічного матового пластику з покриттям Soft-touch. Стрижень зроблений з металу.
На стрижні, що є основою парасолі, закріплені спиці зі скловолокна. Міцні спиці легко витримують сильні пориви вітру.
Купол парасолі виготовлений з водонепроникної тканини епонж 190Т. Епонж має високі водовідштовхувальні властивості, вода збирається в краплі й стікає, залишаючи поверхню практично сухою.
Характеристики Парасоля Line Art Blantier Зелена (45400-9)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | напівавтомат |
| Діаметр куполу | 110 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 83 см |
| Матеріал | пластик, понже, скловолокно |
| Додаткові характеристики | упаковка - полиэтиленовый пакет |
| Вага | 590 г |
| Колір | зелений |
| Виробник | Line Art |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Line Art Blantier Зелена (45400-9)
Парасоля-тростина Blantier від бренду Line Art – це унікальна модель з трендовою формою купола. Спеціально розроблена форма дозволяє приховати гострі краї спиць, щоб вони нікого не поранили. Діаметр купола – 110 см.
Парасолька з автоматичним механізмом відкриття має форму тростини. Її ручка виготовлена з ергономічного матового пластику з покриттям Soft-touch. Стрижень зроблений з металу.
На стрижні, що є основою парасолі, закріплені спиці зі скловолокна. Міцні спиці легко витримують сильні пориви вітру.
Купол парасолі виготовлений з водонепроникної тканини епонж 190Т. Епонж має високі водовідштовхувальні властивості, вода збирається в краплі й стікає, залишаючи поверхню практично сухою.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше