Характеристики Парасоля Line Art Backsafe Темно-синя (45250-44)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | автомат |
| Діаметр куполу | 110 см |
| Стать | дитячий |
| Розміри | 97 х 36 х 18 см |
| Матеріал | пластик, скловолокно, матал, понже |
| Додаткові характеристики | сушити парасольку у відкритому вигляді |
| Вага | 540 г |
| Колір | синій |
| Виробник | Line Art |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Line Art Backsafe Темно-синя (45250-44)
Парасоля-тростина Backsafe від бренду Line Art – це унікальна модель з подовженою секцією для захисту спини чи рюкзака від дощу. Така функція робить парасольку зручнішою й надійнішою. Модель допомагає захистити одяг від намокання. Діаметр купола – 110/122 см.
Парасолька з автоматичним механізмом відкриття має форму тростини. Її ручка виготовлена з ергономічного матового пластику, покриття – Soft-touch. Стрижень зроблений з металу.
На стрижні, що є основою парасолі, закріплені спиці зі скловолокна. Міцні спиці легко витримують сильні пориви вітру.
Характеристики Парасоля Line Art Backsafe Темно-синя (45250-44)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | автомат |
| Діаметр куполу | 110 см |
| Стать | дитячий |
| Розміри | 97 х 36 х 18 см |
| Матеріал | пластик, скловолокно, матал, понже |
| Додаткові характеристики | сушити парасольку у відкритому вигляді |
| Вага | 540 г |
| Колір | синій |
| Виробник | Line Art |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Line Art Backsafe Темно-синя (45250-44)
Парасоля-тростина Backsafe від бренду Line Art – це унікальна модель з подовженою секцією для захисту спини чи рюкзака від дощу. Така функція робить парасольку зручнішою й надійнішою. Модель допомагає захистити одяг від намокання. Діаметр купола – 110/122 см.
Парасолька з автоматичним механізмом відкриття має форму тростини. Її ручка виготовлена з ергономічного матового пластику, покриття – Soft-touch. Стрижень зроблений з металу.
На стрижні, що є основою парасолі, закріплені спиці зі скловолокна. Міцні спиці легко витримують сильні пориви вітру.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше