Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 27 S617 Royal Stewart (S617-036884)
код: U1005172
Акція
Тип парасольки - тростини, Механізм - механічний, Діаметр куполу - 122 см, Стать - жіночий, чоловічий, 512 г, Колір - червоний
Акція:
1 з 2
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 090 грн
+3 дні
1 090 грн
+3 дні
1 090 грн
+3 дні
1 090 грн
+3 дні
Характеристики Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 27 S617 Royal Stewart (S617-036884)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 122 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 95 см |
| Матеріал | пластик, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | упаковка - полиэтиленовый пакет |
| Вага | 512 г |
| Колір | червоний |
| Виробник | Incognito |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 27 S617 Royal Stewart (S617-036884)
Парасолька Incognito виконана з високоякісного водонепроникного поліестеру. Каркас виготовлений із сталі з 8 спицями. Пластикова пряма ручка ідеально лягає у руку. Відкривається і закривається вручну рухом бігунка стрижнем.
Акція:
1 з 2
Акція
Тип парасольки - тростини, Механізм - механічний, Діаметр куполу - 122 см, Стать - жіночий, чоловічий, 512 г, Колір - червоний
продавець: ФОП (без ПДВ)
1 090 грн
+3 дні
Доставка Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 27 S617 Royal Stewart (S617-036884)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 27 S617 Royal Stewart (S617-036884)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 122 см |
| Стать | жіночий, чоловічий |
| Розміри | 95 см |
| Матеріал | пластик, поліестер, сталь |
| Додаткові характеристики | упаковка - полиэтиленовый пакет |
| Вага | 512 г |
| Колір | червоний |
| Виробник | Incognito |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Incognito Сімейна Гольфер 27 S617 Royal Stewart (S617-036884)
Парасолька Incognito виконана з високоякісного водонепроникного поліестеру. Каркас виготовлений із сталі з 8 спицями. Пластикова пряма ручка ідеально лягає у руку. Відкривається і закривається вручну рухом бігунка стрижнем.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше