Характеристики Парасоля Fulton L909-040416 Heart Walker-1 Rainbow (L909-040416)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 100 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 92 см |
| Матеріал | Алюміній, поліестер, Софт тач, Фібергласс |
| Додаткові характеристики | у вигляді серця |
| Вага | 470 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton L909-040416 Heart Walker-1 Rainbow (L909-040416)
Незвичайна новинка Heart Walker-1 Fulton із оригінальним куполом у вигляді серця!
Парасолька відкривається плавно і м'яко, зручна рукоятка зроблена з нековзного прогумованого матеріалу.
Насичений яскраво-червоний колір великого купола робить більш помітним елегантний дизайн шпиля, який поєднує в собі матові та блискучі відтінки металу.
Довжина парасольки у складеному вигляді – 92 см. Діаметр купола (100 см) дозволяє легко помістити двох осіб.
Механічна парасолька: розкривати і закривати купол парасольку, а також складати слід вручну.
Доставка Парасоля Fulton L909-040416 Heart Walker-1 Rainbow (L909-040416)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Парасоля Fulton L909-040416 Heart Walker-1 Rainbow (L909-040416)
| Тип парасольки | тростини |
| Механізм | механічний |
| Діаметр куполу | 100 см |
| Стать | жіночий |
| Розміри | 92 см |
| Матеріал | Алюміній, поліестер, Софт тач, Фібергласс |
| Додаткові характеристики | у вигляді серця |
| Вага | 470 г |
| Колір | різнокольоровий |
| Виробник | Fulton |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Парасоля Fulton L909-040416 Heart Walker-1 Rainbow (L909-040416)
Незвичайна новинка Heart Walker-1 Fulton із оригінальним куполом у вигляді серця!
Парасолька відкривається плавно і м'яко, зручна рукоятка зроблена з нековзного прогумованого матеріалу.
Насичений яскраво-червоний колір великого купола робить більш помітним елегантний дизайн шпиля, який поєднує в собі матові та блискучі відтінки металу.
Довжина парасольки у складеному вигляді – 92 см. Діаметр купола (100 см) дозволяє легко помістити двох осіб.
Механічна парасолька: розкривати і закривати купол парасольку, а також складати слід вручну.
Дізнатися детальніше