Характеристики Палиці для скандинавської ходи Tramp Fitness пара (TRR-011)
| Вид | ультралегкі |
| Тип конструкції | телескопічні |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість палиць | 2 |
| Мінімальна довжина | 84 см |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Діаметр трубок | 16/14 |
| Матеріал палиці | алюміній |
| Матеріал рукоятки | гума, пробка |
| Загальна вага | 520 г |
Опис Палиці для скандинавської ходи Tramp Fitness пара (TRR-011)
Двосекційні складані палиці для скандинавської ходьби Tramp Fitnes - класична, регульована по висоті під зріст людини, модель.
Довжина палиці дозволяє використовувати їх людям з ростом від 150 до 200 см.
Темляк -"рукавичка" для занять nordic walking швидко відстібається/пристібається до палиці, регулюється під обсяг кисті застібкою на липучці, а також може регулюватися "ближче-далі" по відношенню до рукояті.
Довжина палиць регулюється за допомогою цангового (внутрішнього розпірного ) фіксатора.
Особливості:
- Довжина min/max: 84/135 см
- Кількість секцій: 2
- Діаметр трубок: 16/14 мм
- Матеріал: Алюміній 6061
- Вага пари: 520 г
- Механізм регулювання висоти: внутрішній розпірний
- Ручка: стандартна
- Матеріал ручки: гума + пробка.
Комплектація:
- 2 палиці
- 2 кільця (діаметр 5 см)
- 2 ковпачка наконечника.
Характеристики Палиці для скандинавської ходи Tramp Fitness пара (TRR-011)
| Вид | ультралегкі |
| Тип конструкції | телескопічні |
| Кількість секцій | 2 |
| Кількість палиць | 2 |
| Мінімальна довжина | 84 см |
| Максимальна довжина | 135 см |
| Діаметр трубок | 16/14 |
| Матеріал палиці | алюміній |
| Матеріал рукоятки | гума, пробка |
| Загальна вага | 520 г |
Опис Палиці для скандинавської ходи Tramp Fitness пара (TRR-011)
Двосекційні складані палиці для скандинавської ходьби Tramp Fitnes - класична, регульована по висоті під зріст людини, модель.
Довжина палиці дозволяє використовувати їх людям з ростом від 150 до 200 см.
Темляк -"рукавичка" для занять nordic walking швидко відстібається/пристібається до палиці, регулюється під обсяг кисті застібкою на липучці, а також може регулюватися "ближче-далі" по відношенню до рукояті.
Довжина палиць регулюється за допомогою цангового (внутрішнього розпірного ) фіксатора.
Особливості:
- Довжина min/max: 84/135 см
- Кількість секцій: 2
- Діаметр трубок: 16/14 мм
- Матеріал: Алюміній 6061
- Вага пари: 520 г
- Механізм регулювання висоти: внутрішній розпірний
- Ручка: стандартна
- Матеріал ручки: гума + пробка.
Комплектація:
- 2 палиці
- 2 кільця (діаметр 5 см)
- 2 ковпачка наконечника.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше