Характеристики Намет Tramp Cave v2 (TRT-021)
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | будиночок |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | 190T 75D Polyester 10 000 мм |
Опис Намет Tramp Cave v2 (TRT-021)
TRAMP CAVE 3 (V2) - тримісний намет експедиційного класу з 3 входами - 2 з тамбура, один з тильного боку, з великим тамбуром для складування спорядження або організації кухні.
Каркас - алюмінієвий, розташування каркаса - внутрішнє.
Намет по всьому периметру обшитий сніжною спідницею, яка захищає від снігу, дощу і сильного вітру.
Вентиляційна система складається з 3 вікон - 2 в куполі спального відсіку і одне додаткове в тамбурі.
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм, тривалі треккінги або експедиції в райони зі складними погодними умовами.
Час використання: зима, весна, літо, осінь
Особливості:
- Двошаровий намет з трьома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Величезний тамбур з двома входами
- Два вентиляційних клапана з можливістю відкриття зсередини намету
- Всі шви проклеєні
- Світловідбиваючі відтяжки і елементи на вентиляції
- Снігова спідниця
- Комплектується 3-хгранними кілочками яскравого кольору
Доставка Намет Tramp Cave v2 (TRT-021)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Tramp Cave v2 (TRT-021)
| Призначення | для піших і гірських походів |
| Форма | будиночок |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | алюміній |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190T Diamond RipStop PU, 8000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 8000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | 190T 75D Polyester 10 000 мм |
Опис Намет Tramp Cave v2 (TRT-021)
TRAMP CAVE 3 (V2) - тримісний намет експедиційного класу з 3 входами - 2 з тамбура, один з тильного боку, з великим тамбуром для складування спорядження або організації кухні.
Каркас - алюмінієвий, розташування каркаса - внутрішнє.
Намет по всьому периметру обшитий сніжною спідницею, яка захищає від снігу, дощу і сильного вітру.
Вентиляційна система складається з 3 вікон - 2 в куполі спального відсіку і одне додаткове в тамбурі.
Призначення: піший і гірський туризм, альпінізм, тривалі треккінги або експедиції в райони зі складними погодними умовами.
Час використання: зима, весна, літо, осінь
Особливості:
- Двошаровий намет з трьома входами
- Зовнішній тент намету стійкий до ультрафіолетового випромінювання
- Зовнішній тент має просочення, що затримує поширення вогню
- Величезний тамбур з двома входами
- Два вентиляційних клапана з можливістю відкриття зсередини намету
- Всі шви проклеєні
- Світловідбиваючі відтяжки і елементи на вентиляції
- Снігова спідниця
- Комплектується 3-хгранними кілочками яскравого кольору
Дізнатися детальніше