Характеристики Намет Totem POP UP 2 ver.2 (UTTT-033)
| Призначення | універсальні, швидкозбірні |
| Форма | тунель |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.2 м |
Опис Намет Totem POP UP 2 ver.2 (UTTT-033)
Легкий двомісний одношаровий намет тунельного типу з автоматичною системою установки типу «Вісімка». Призначення: нетривалі аматорські походи вихідного дня в теплу пору року або літній відпочинок.
Особливості намету Totem Pop UP 2:
- Одношарова конструкція тунельного типу.
- Каркас (дуги) зі склопластику (Fiberglass) - вже вшитий в тент. Автоматичний тип каркаса — намет сама приймає свою форму, досить дістати його з чохла.
- Тент з поліестеру з PU-просоченням, водостійкість 2 000 мм H2O.
- Підлога намету з армованого терпаулінга, водостійкість 10 000 мм H2O.
- 1 вхід на блискавці, двері дублюється москітною сіткою.
- Вітрові відтяжки та сталеві кілочки для фіксації намету (в комплекті).
- Сумка-чохол для транспортування (в комплекті).
Характеристики Pop UP:
- Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
- Каркас: фіберглас 6 мм
- Вага: 1,63 кг
- Розмір в упаковці: 67 x 67 x 4 см
- Розмір: 230 х 110 х 90 см
Доставка Намет Totem POP UP 2 ver.2 (UTTT-033)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Totem POP UP 2 ver.2 (UTTT-033)
| Призначення | універсальні, швидкозбірні |
| Форма | тунель |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм в. ст. |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
| Висота | 1.2 м |
Опис Намет Totem POP UP 2 ver.2 (UTTT-033)
Легкий двомісний одношаровий намет тунельного типу з автоматичною системою установки типу «Вісімка». Призначення: нетривалі аматорські походи вихідного дня в теплу пору року або літній відпочинок.
Особливості намету Totem Pop UP 2:
- Одношарова конструкція тунельного типу.
- Каркас (дуги) зі склопластику (Fiberglass) - вже вшитий в тент. Автоматичний тип каркаса — намет сама приймає свою форму, досить дістати його з чохла.
- Тент з поліестеру з PU-просоченням, водостійкість 2 000 мм H2O.
- Підлога намету з армованого терпаулінга, водостійкість 10 000 мм H2O.
- 1 вхід на блискавці, двері дублюється москітною сіткою.
- Вітрові відтяжки та сталеві кілочки для фіксації намету (в комплекті).
- Сумка-чохол для транспортування (в комплекті).
Характеристики Pop UP:
- Тент: 100% поліестер Taffeta 75D / 190T PU 2000 мм в. ст.
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
- Каркас: фіберглас 6 мм
- Вага: 1,63 кг
- Розмір в упаковці: 67 x 67 x 4 см
- Розмір: 230 х 110 х 90 см
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше
Відгуки та питання покупців Намет Totem POP UP 2 ver.2 (UTTT-033)