Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Намет High Peak Rimini (921732)
| Призначення | душ/туалет |
| Форма | будиночок |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | сталь |
| Зовнішній тент | 190T Polyester |
| Висота | 1.9 м |
| Розміри зовнішні | 125 x 125 x 190 см |
| Розміри упаковки | 62 x 30 см |
| Вага | 2.5 кг |
Опис Намет High Peak Rimini (921732)
Багатофункціональний намет High Peak Rimini може бути використаний в якості роздягальні, душової кабінки або туалету. Каркас виробу виготовлений з пружинних сталевих дуг. Виріб займає мінімум місця, вхід закривається на двосторонню блискавку, установка тенту не займає багато часу, виконується дуже швидко і легко.
Особливості:
- Внутрішня кишеня для дрібних речей
- Регульований вентиляційний клапан
- Внутрішній шнур для підвішування речей (рушник, одяг)
- Антимоскітна сітка на вентиляційному клапані
Сертифікат
200
грн
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Намет High Peak Rimini (921732)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет High Peak Rimini (921732)
| Призначення | душ/туалет |
| Форма | будиночок |
| Кількість шарів | одношарові |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | сталь |
| Зовнішній тент | 190T Polyester |
| Висота | 1.9 м |
| Розміри зовнішні | 125 x 125 x 190 см |
| Розміри упаковки | 62 x 30 см |
| Вага | 2.5 кг |
Опис Намет High Peak Rimini (921732)
Багатофункціональний намет High Peak Rimini може бути використаний в якості роздягальні, душової кабінки або туалету. Каркас виробу виготовлений з пружинних сталевих дуг. Виріб займає мінімум місця, вхід закривається на двосторонню блискавку, установка тенту не займає багато часу, виконується дуже швидко і легко.
Особливості:
- Внутрішня кишеня для дрібних речей
- Регульований вентиляційний клапан
- Внутрішній шнур для підвішування речей (рушник, одяг)
- Антимоскітна сітка на вентиляційному клапані
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше