Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Овочечистка Victorinox 134 мм, черная (7.6073.3)
| Тип леза | горизонтальне |
| Матеріал леза | метал |
| Матеріал ручки | пластик |
| Можливість мити в посудомийній машині | ні |
| Особливості | двостороннє лезо |
| Ширина чистилки | 55 мм |
| Довжина чистилки | 134 мм |
| Колір | чорний |
| Виробник | Victorinox |
| Штрихкод | 7611160705143 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Овочечистка Victorinox 134 мм, черная (7.6073.3)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Овочечистка Victorinox 134 мм, черная (7.6073.3)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Овочечистка Victorinox 134 мм, черная (7.6073.3)
| Тип леза | горизонтальне |
| Матеріал леза | метал |
| Матеріал ручки | пластик |
| Можливість мити в посудомийній машині | ні |
| Особливості | двостороннє лезо |
| Ширина чистилки | 55 мм |
| Довжина чистилки | 134 мм |
| Колір | чорний |
| Виробник | Victorinox |
| Штрихкод | 7611160705143 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Овочечистка Victorinox 134 мм, черная (7.6073.3)
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше