Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коліматорний приціл XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04)
| Тип кратності | постійна |
| Максимальна кратність | 1x |
| Діаметр об'єктива | 29 мм |
| Тип прицільної сітки | крапка (діаметр - 2 MOA) |
| Підсвічування прицільної марки | регульована |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1,5 см (1/2 МОА) |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Додатково | водонепроникний корпус, ударостійка конструкція |
| Довжина | 95.5 мм |
| Вага | 145 г |
Опис Коліматорний приціл XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04)
Коліматорний XD Precision Tactical призначений для установки на тактичні або мисливські карабіни з високою лінією прицілювання.
Прицільна марка червоного кольору має 11 різних режимів яскравості, що дозволяє використовувати приціл в умовах з недостатнім освітленням.
Корпус прицілу пройшов випробування на міцність, під час якого було здійснено 1000 пострілів з енергією імпульсу віддачі не менше 800 Дж.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коліматорний приціл XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коліматорний приціл XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04)
| Тип кратності | постійна |
| Максимальна кратність | 1x |
| Діаметр об'єктива | 29 мм |
| Тип прицільної сітки | крапка (діаметр - 2 MOA) |
| Підсвічування прицільної марки | регульована |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1,5 см (1/2 МОА) |
| Тип елементів живлення | CR2032 |
| Додатково | водонепроникний корпус, ударостійка конструкція |
| Довжина | 95.5 мм |
| Вага | 145 г |
Опис Коліматорний приціл XD Precision Tactical 2 MOA (XDDS04)
Коліматорний XD Precision Tactical призначений для установки на тактичні або мисливські карабіни з високою лінією прицілювання.
Прицільна марка червоного кольору має 11 різних режимів яскравості, що дозволяє використовувати приціл в умовах з недостатнім освітленням.
Корпус прицілу пройшов випробування на міцність, під час якого було здійснено 1000 пострілів з енергією імпульсу віддачі не менше 800 Дж.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше