Характеристики Обігрівач Delfa HI 2225
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігріву | 25 кв.м |
| Потужність | 2500 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Тип управління | механічне |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Встановлення | настінний, підлоговий |
| Режими роботи | 1 |
| Додатково | IP20 |
| Габарити | 204 х 829 х 107 мм |
Опис Обігрівач Delfa HI 2225
Миттєва тепловіддача інфрачервоного обігрівача DELFA HI 2225 робить його особливо ефективним для локального обігріву у великих приміщеннях і на закритих терасах, де неможливий або неефективний обігрів теплим повітрям, а потрібен швидкий прямий нагрів інфрачервоним випромінюванням.
Прилад оснащений термостатом, за допомогою якого можливо регулювати температуру обігріву.
Металева решітка на фронтальній стороні обігрівача захищає від випадкового дотику до лампи.
Обігрівач може бути встановлено на стіні або на висувній полиці, за допомогою кронштейну, який поставляється у комплекті з обігрівачем.
Також, обігрівач може бути встановлено на окремій стойці. У якості стійки, наприклад, може бути використана стійка DELFA Стійка телескопічна 1800. (Див. розділ Аксесуари для кліматичної техніки).
Стійка не входить до комплекту обігрівача та купується окремо.
Характеристики Обігрівач Delfa HI 2225
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігріву | 25 кв.м |
| Потужність | 2500 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Тип управління | механічне |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Встановлення | настінний, підлоговий |
| Режими роботи | 1 |
| Додатково | IP20 |
| Габарити | 204 х 829 х 107 мм |
Опис Обігрівач Delfa HI 2225
Миттєва тепловіддача інфрачервоного обігрівача DELFA HI 2225 робить його особливо ефективним для локального обігріву у великих приміщеннях і на закритих терасах, де неможливий або неефективний обігрів теплим повітрям, а потрібен швидкий прямий нагрів інфрачервоним випромінюванням.
Прилад оснащений термостатом, за допомогою якого можливо регулювати температуру обігріву.
Металева решітка на фронтальній стороні обігрівача захищає від випадкового дотику до лампи.
Обігрівач може бути встановлено на стіні або на висувній полиці, за допомогою кронштейну, який поставляється у комплекті з обігрівачем.
Також, обігрівач може бути встановлено на окремій стойці. У якості стійки, наприклад, може бути використана стійка DELFA Стійка телескопічна 1800. (Див. розділ Аксесуари для кліматичної техніки).
Стійка не входить до комплекту обігрівача та купується окремо.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації