Характеристики Обігрівач Delfa HI 22153
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігріву | 15 кв.м |
| Потужність | 1500 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Тип управління | електронне |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Встановлення | підлоговий |
| Режими роботи | 1000 Вт, 1500 Вт, 500 Вт |
| Додатково | світловий індикатор роботи |
| Габарити | 255 х 505 х 125 мм |
Опис Обігрівач Delfa HI 22153
Миттєва тепловіддача інфрачервоного обігрівача DELFA HI 22153 робить його ефективним для локального обігріву у приміщеннях і на закритих терасах, де неможливий або неефективний обігрів теплим повітрям, а потрібен швидкий прямий нагрів інфрачервоним випромінюванням.
Обігрівач має три режими потужності 500/1000/1500 Вт, що дозволяє пристосувати його для обігріву приміщень різної площі (до 15 м. кв.) та різного типу.
Обігрівач має інтегровані опори для встановлення на підлозі та зручну ручку для переміщення. Металева решітка на фронтальній стороні обігрівача захищає від випадкового дотику до лампи.
Для запобігання пожежі, обігрівач оснащений запобіжником, який вимикає прилад при його випадковому перекиданні.
Характеристики Обігрівач Delfa HI 22153
| Тип | інфрачервоний |
| Площа обігріву | 15 кв.м |
| Потужність | 1500 Вт |
| Нагрівальний елемент | кварц |
| Тип управління | електронне |
| Функції захисту | датчик перекидання |
| Встановлення | підлоговий |
| Режими роботи | 1000 Вт, 1500 Вт, 500 Вт |
| Додатково | світловий індикатор роботи |
| Габарити | 255 х 505 х 125 мм |
Опис Обігрівач Delfa HI 22153
Миттєва тепловіддача інфрачервоного обігрівача DELFA HI 22153 робить його ефективним для локального обігріву у приміщеннях і на закритих терасах, де неможливий або неефективний обігрів теплим повітрям, а потрібен швидкий прямий нагрів інфрачервоним випромінюванням.
Обігрівач має три режими потужності 500/1000/1500 Вт, що дозволяє пристосувати його для обігріву приміщень різної площі (до 15 м. кв.) та різного типу.
Обігрівач має інтегровані опори для встановлення на підлозі та зручну ручку для переміщення. Металева решітка на фронтальній стороні обігрівача захищає від випадкового дотику до лампи.
Для запобігання пожежі, обігрівач оснащений запобіжником, який вимикає прилад при його випадковому перекиданні.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації