Характеристики Обігрівач Delfa FH 2201
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігріву | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН, трубчатий |
| Тип управління | механічне |
| Функції захисту | захист від перегріву |
| Встановлення | настільний, підлоговий |
| Режими роботи | 1000 Вт, 2000 Вт |
| Особливості | терморегулятор, термостат |
| Додатково | світловий індикатор роботи |
Опис Обігрівач Delfa FH 2201
DELFA FH 2201 використовується для швидкого обігріву побутових та офісних приміщень. Два режими потужності на обігрів 1000/2000 Вт дозволяють пристосувати прилад для обігріву приміщень різної площі (до 20 м. кв), а термостат, що регулюється, надає можливості підтримувати бажану температуру в приміщенні.
Також можливе використання приладів у режимі вентиляції. Обігрівачі можуть бути встановлені як на підлозі, так і на столі, а завдяки інтегрованій ручці переміщення приладу стає зручним. Для запобігання пожежі обігрівач оснащений запобіжником, який вимикає прилад при його випадковому перекиданні.
Характеристики Обігрівач Delfa FH 2201
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігріву | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН, трубчатий |
| Тип управління | механічне |
| Функції захисту | захист від перегріву |
| Встановлення | настільний, підлоговий |
| Режими роботи | 1000 Вт, 2000 Вт |
| Особливості | терморегулятор, термостат |
| Додатково | світловий індикатор роботи |
Опис Обігрівач Delfa FH 2201
DELFA FH 2201 використовується для швидкого обігріву побутових та офісних приміщень. Два режими потужності на обігрів 1000/2000 Вт дозволяють пристосувати прилад для обігріву приміщень різної площі (до 20 м. кв), а термостат, що регулюється, надає можливості підтримувати бажану температуру в приміщенні.
Також можливе використання приладів у режимі вентиляції. Обігрівачі можуть бути встановлені як на підлозі, так і на столі, а завдяки інтегрованій ручці переміщення приладу стає зручним. Для запобігання пожежі обігрівач оснащений запобіжником, який вимикає прилад при його випадковому перекиданні.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації
Відгуки та питання покупців Обігрівач Delfa FH 2201