тип - тепловентилятор, площа - 20 кв. м., потужність - 2000 Вт, управління - механічне, встановлення - підлоговий, тепловентилятор
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX
Характеристики Обігрівач Delfa DHF-1901
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігріву | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити | 26 x 22 x 14 см |
| Вага | 1 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | Delfa |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Обігрівач Delfa DHF-1901
тип - тепловентилятор, площа - 20 кв. м., потужність - 2000 Вт, управління - механічне, встановлення - підлоговий, тепловентилятор
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Вибір ITBOX
Вибір ITBOX
Характеристики Обігрівач Delfa DHF-1901
| Тип | тепловентилятор |
| Площа обігріву | 20 кв. м. |
| Потужність | 2000 Вт |
| Тип управління | механічне |
| Встановлення | підлоговий |
| Габарити | 26 x 22 x 14 см |
| Вага | 1 кг |
| Колір | білий |
| Виробник | Delfa |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Обігрівач Delfa DHF-1901
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації