чи скористайтесь пошуком:
13.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Celeron N3350 (up to 2.4 ГГц), DDR - 4 ГБ, SSD - 64 ГБ eMMC, Intel HD Graphics 500, Windows 10 Pro, 1.44 кг
код: U1036168 сьогодні
Гарантія 12 міс
26999 грн код: U1036168 сьогодні
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, без операційної системи, 65 Втг, 1.57 кг
Топ продажів
код: U1098370 сьогодні
Гарантія 12 міс
35999 грн код: U1098370 сьогодні
+ 859 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, 65 Втг, 1.57 кг
Топ продажів
код: U1124577 сьогодні
Гарантія 12 міс
89999 грн код: U1124577 сьогодні
+ 1985 балів ITbox
14", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1235U (1.3 - 4.4 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Iris Xe Graphics eligible, без операційної системи, 56 + 56 Втг, 2.97 кг
Вибір ITBOX
код: U1036169 сьогодні
Гарантія 12 міс
24999 грн код: U1036169 сьогодні
+ 618 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, без операційної системи, 65 Втг, 1.57 кг
Разом дешевше Ноутбук Vinga Twizzle J133 (J133-C33464PDGWPNT)
Характеристики Ноутбук Vinga Twizzle J133 (J133-C33464PDGWPNT)
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Об'єм SSD | 64 ГБ eMMC |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 500 |
| Веб-камера | WEB-Camera 2 MP |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Dual-Band Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.0, 1 х USB 2.0, miniHDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Ємність батареї | 7.6V 4500mAh |
| Заявлений час роботи (годин) | 6 |
| Особливості | підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців |
| Додатково | металевий корпус, слот SSD M.2 SATA (2242) |
| Ширина | 316.5 мм |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 213 мм |
| Вага | 1.44 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Vinga |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Vinga Twizzle J133 (J133-C33464PDGWPNT)
13.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Celeron N3350 (up to 2.4 ГГц), DDR - 4 ГБ, SSD - 64 ГБ eMMC, Intel HD Graphics 500, Windows 10 Pro, 1.44 кг
код: U1036168 сьогодні
Гарантія 12 міс
26999 грн код: U1036168 сьогодні
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, без операційної системи, 65 Втг, 1.57 кг
Топ продажів
код: U1098370 сьогодні
Гарантія 12 міс
35999 грн код: U1098370 сьогодні
+ 859 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1334U (1.3 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Pro, 65 Втг, 1.57 кг
Топ продажів
код: U1124577 сьогодні
Гарантія 12 міс
89999 грн код: U1124577 сьогодні
+ 1985 балів ITbox
14", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-1235U (1.3 - 4.4 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Iris Xe Graphics eligible, без операційної системи, 56 + 56 Втг, 2.97 кг
Вибір ITBOX
код: U1036169 сьогодні
Гарантія 12 міс
24999 грн код: U1036169 сьогодні
+ 618 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i3-1315U (1.2 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, без операційної системи, 65 Втг, 1.57 кг
Характеристики Ноутбук Vinga Twizzle J133 (J133-C33464PDGWPNT)
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Об'єм SSD | 64 ГБ eMMC |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 500 |
| Веб-камера | WEB-Camera 2 MP |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Dual-Band Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.0, 1 х USB 2.0, miniHDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Ємність батареї | 7.6V 4500mAh |
| Заявлений час роботи (годин) | 6 |
| Особливості | підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців |
| Додатково | металевий корпус, слот SSD M.2 SATA (2242) |
| Ширина | 316.5 мм |
| Висота | 17.5 мм |
| Глибина | 213 мм |
| Вага | 1.44 кг |
| Колір | темно-сірий |
| Виробник | Vinga |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Vinga Twizzle J133 (J133-C33464PDGWPNT)
Аксесуари Ноутбук Vinga Twizzle J133 (J133-C33464PDGWPNT)
Витратні матеріали Ноутбук Vinga Twizzle J133 (J133-C33464PDGWPNT)
Програмне забезпечення Ноутбук Vinga Twizzle J133 (J133-C33464PDGWPNT)
Бренди в категорії Ноутбуки