чи скористайтесь пошуком:
15.6", 2560x1440 (WQHD), IPS, Intel Core i7-11800H (2.3 - 4.6 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 3080, GPU - 8 ГБ, DOS, 65 Втг, 2.38 кг
код: U1146883 сьогодні
Гарантія 12 міс
45999 грн код: U1146883 сьогодні
+ 874 бала ITbox
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 4 ГБ, Windows 11 Home, 53.5 Втг, 2.6 кг
код: U1123378 сьогодні
Гарантія 12 міс
46999 грн код: U1123378 сьогодні
+ 1381 бал ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, Windows 11 Home, 1.86 кг
Топ продажів
код: U1148504 сьогодні
Гарантія 12 міс
52999 49999 грн код: U1148504 сьогодні
+ 1006 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5050, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 55.2 Втг, 1.95 кг
код: U1140621 сьогодні
Гарантія 12 міс
69822 62999 грн код: U1140621 сьогодні
+ 1247 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i7-13620H (2.4 - 4.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 55.2 Втг, 2.1 кг
Разом дешевше Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)
Характеристики Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, HDMI, LAN (RJ-45), USB 3.2 Type-C, 3 х USB 3.2 |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність акумулятора | 65 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Ширина | 358 мм |
| Висота | 23.4 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Вага | 2.38 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | MSI |
| Штрихкод | 4719072902834 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)
Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA) Олександр cool
Ще
15.6", 2560x1440 (WQHD), IPS, Intel Core i7-11800H (2.3 - 4.6 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 3080, GPU - 8 ГБ, DOS, 65 Втг, 2.38 кг
код: U1146883 сьогодні
Гарантія 12 міс
45999 грн код: U1146883 сьогодні
+ 874 бала ITbox
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 4 ГБ, Windows 11 Home, 53.5 Втг, 2.6 кг
код: U1123378 сьогодні
Гарантія 12 міс
46999 грн код: U1123378 сьогодні
+ 1381 бал ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5-13420H (2.1 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, Windows 11 Home, 1.86 кг
Топ продажів
код: U1148504 сьогодні
Гарантія 12 міс
52999 49999 грн код: U1148504 сьогодні
+ 1006 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5050, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 55.2 Втг, 1.95 кг
код: U1140621 сьогодні
Гарантія 12 міс
69822 62999 грн код: U1140621 сьогодні
+ 1247 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i7-13620H (2.4 - 4.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 55.2 Втг, 2.1 кг
Характеристики Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, HDMI, LAN (RJ-45), USB 3.2 Type-C, 3 х USB 3.2 |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ємність акумулятора | 65 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Ширина | 358 мм |
| Висота | 23.4 мм |
| Глибина | 267 мм |
| Вага | 2.38 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | MSI |
| Штрихкод | 4719072902834 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)
Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA) Олександр cool
Ще
Аксесуари Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)
Витратні матеріали Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)
Програмне забезпечення Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)
Бренди в категорії Ноутбуки
Відгуки та питання покупців Ноутбук MSI Leopard GP66-11UH (GP6611UH-651XUA)