Характеристики Ноутбук MSI Bravo (A4DDK-070XUA)
| Серія (модельний ряд) | MSI Bravo |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 4800H (2.9 - 4.2 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
Опис Ноутбук MSI Bravo (A4DDK-070XUA)
Ноутбук Bravo 17 - це запальне поєднання новітніх компонентів від AMD: процесора Ryzen і графічного чіпа Radeon™ RX, виготовлених за найбільш передовою виробничої технології 7 нм. Вони легко забезпечать плавну картинку на дисплеї з адаптивною синхронізацією FreeSync™ Premium, яку доповнить високоякісний звук від вбудованої аудіосистеми з підтримкою форматів Hi-Res Audio. За стабільну роботу ноутбука під високими навантаженнями відповідає ексклюзивна система охолодження Cooler Boost 5. З таким арсеналом геймерських функцій перемогти в віртуальних боях буде ще легше!
Характеристики Ноутбук MSI Bravo (A4DDK-070XUA)
| Серія (модельний ряд) | MSI Bravo |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 |
| Процесор | AMD Ryzen 7 4800H (2.9 - 4.2 GHz) |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
Опис Ноутбук MSI Bravo (A4DDK-070XUA)
Ноутбук Bravo 17 - це запальне поєднання новітніх компонентів від AMD: процесора Ryzen і графічного чіпа Radeon™ RX, виготовлених за найбільш передовою виробничої технології 7 нм. Вони легко забезпечать плавну картинку на дисплеї з адаптивною синхронізацією FreeSync™ Premium, яку доповнить високоякісний звук від вбудованої аудіосистеми з підтримкою форматів Hi-Res Audio. За стабільну роботу ноутбука під високими навантаженнями відповідає ексклюзивна система охолодження Cooler Boost 5. З таким арсеналом геймерських функцій перемогти в віртуальних боях буде ще легше!
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації