15.6", 1920х1080 (FullHD), Intel Core i7-7500U (2.7-3.5GHz), DDR - 8 ГБ, SSD - 256 ГБ, Intel HD Graphics 620, DOS, 1.8 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Ноутбук Lenovo V130-15 (81HN00VLRA)
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Тип ноутбуку | бізнес |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Покоління процесора Intel | 7-е покоління |
| Процесор | Intel Core i7-7500U (2.7-3.5GHz) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Опис Ноутбук Lenovo V130-15 (81HN00VLRA)
15.6", 1920х1080 (FullHD), Intel Core i7-7500U (2.7-3.5GHz), DDR - 8 ГБ, SSD - 256 ГБ, Intel HD Graphics 620, DOS, 1.8 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Топ продажів
Характеристики Ноутбук Lenovo V130-15 (81HN00VLRA)
| Серія (модельний ряд) | Lenovo V |
| Тип ноутбуку | бізнес |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Покоління процесора Intel | 7-е покоління |
| Процесор | Intel Core i7-7500U (2.7-3.5GHz) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Опис Ноутбук Lenovo V130-15 (81HN00VLRA)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації