13.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 3500U (2.1-3.7GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Vega 8, Windows 10 Pro, 1.33 кг
Знятий з виробництва
Характеристики Ноутбук HP EliteBook 735 G6 (1Q5P3ES)
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Тип ноутбуку | бізнес, портативний |
| Діагональ дисплея | 13.3" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Покоління процесора AMD | Zen+ |
| Процесор | AMD Ryzen 5 3500U (2.1-3.7GHz) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
Опис Ноутбук HP EliteBook 735 G6 (1Q5P3ES)
Ці міцні бізнес-ноутбуки ідеальні для мобільних працівників. У своєму класі вони одні з найкращих, і їх підвищена продуктивність роботи системи та графіки дуже добре показала себе в умовах керованого ІТ-середовища
13.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 3500U (2.1-3.7GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Vega 8, Windows 10 Pro, 1.33 кг
Знятий з виробництва
Характеристики Ноутбук HP EliteBook 735 G6 (1Q5P3ES)
| Серія (модельний ряд) | HP EliteBook |
| Тип ноутбуку | бізнес, портативний |
| Діагональ дисплея | 13.3" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | IPS |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Покоління процесора AMD | Zen+ |
| Процесор | AMD Ryzen 5 3500U (2.1-3.7GHz) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
Опис Ноутбук HP EliteBook 735 G6 (1Q5P3ES)
Ці міцні бізнес-ноутбуки ідеальні для мобільних працівників. У своєму класі вони одні з найкращих, і їх підвищена продуктивність роботи системи та графіки дуже добре показала себе в умовах керованого ІТ-середовища
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації