чи скористайтесь пошуком:
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i7 1165G7 (2.8 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, Windows 10 Pro, 41 Втг, 2.1 кг
код: U1098190 сьогодні
Гарантія 12 міс
25999 грн код: U1098190 сьогодні
+ 501 бал ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , DOS, 41 Втг, 1.59 кг
код: U1096171 сьогодні
Гарантія 12 міс
33699 грн код: U1096171 сьогодні
+ 488 балів ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, DOS, 56 Втг, 1.75 кг
код: U1105929 сьогодні
Гарантія 12 міс
29999 грн код: U1105929 сьогодні
+ 564 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, DOS, 41 Втг, 1.59 кг
код: U1098194 сьогодні
Гарантія 12 міс
30999 грн код: U1098194 сьогодні
+ 602 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, DOS, 41 Втг, 1.59 кг
Разом дешевше Ноутбук HP 470 G8 (3S8U1EA)
Характеристики Ноутбук HP 470 G8 (3S8U1EA)
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, USB Type-C, 2 х USB 3.2 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Ємність батареї | 41 Вт·год |
| Ємність акумулятора | 41 Втг |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | HP |
| Штрихкод | 196068356132 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук HP 470 G8 (3S8U1EA)
17.3", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i7 1165G7 (2.8 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, Windows 10 Pro, 41 Втг, 2.1 кг
код: U1098190 сьогодні
Гарантія 12 міс
25999 грн код: U1098190 сьогодні
+ 501 бал ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , DOS, 41 Втг, 1.59 кг
код: U1096171 сьогодні
Гарантія 12 міс
33699 грн код: U1096171 сьогодні
+ 488 балів ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, DOS, 56 Втг, 1.75 кг
код: U1105929 сьогодні
Гарантія 12 міс
29999 грн код: U1105929 сьогодні
+ 564 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, DOS, 41 Втг, 1.59 кг
код: U1098194 сьогодні
Гарантія 12 міс
30999 грн код: U1098194 сьогодні
+ 602 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, DOS, 41 Втг, 1.59 кг
Характеристики Ноутбук HP 470 G8 (3S8U1EA)
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, USB Type-C, 2 х USB 3.2 |
| Операційна система | Windows 10 Pro |
| Ємність батареї | 41 Вт·год |
| Ємність акумулятора | 41 Втг |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 19.9 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Колір | сріблястий |
| Виробник | HP |
| Штрихкод | 196068356132 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук HP 470 G8 (3S8U1EA)
Аксесуари Ноутбук HP 470 G8 (3S8U1EA)
Витратні матеріали Ноутбук HP 470 G8 (3S8U1EA)
Програмне забезпечення Ноутбук HP 470 G8 (3S8U1EA)
Бренди в категорії Ноутбуки