Характеристики Ноутбук HP 17-ca1031ur (8TY68EA)
| Серія (модельний ряд) | HP 17 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Роздільна здатність | 1600x900 (HD+) |
| Тип матриці | SVA |
| Поверхня екрану | матова |
| Процесор | AMD Ryzen 3 3200U (2.6-3.5GHz) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Опис Ноутбук HP 17-ca1031ur (8TY68EA)
Hewlett-Packard 17 - продуктивний ноутбук, який відповідає потребам користувачів середнього та просунутого рівня. Оснащений командою потужних внутрішніх компонентів, серед яких присутній центральний процесор AMD Ryzen 3 3200U, 8 ГБ оперативної пам'яті та SSD диск на 256 ГБ вільного місця.
Працювати із Hewlett-Packard 17 одне задоволення, адже він оснащений великим 17-дюймовим екраном. За таким дисплеєм буде комфортно працювати із документами, переглядати веб-сторінки та мультимедійний контент. Завдяки розмірам екрану, ноутбук здатен замінити простий стаціонарний ПК удома, надаючи широкий простір для роботи, відпочинку та щоденного користування.
Варто зазначити, що Hewlett-Packard 17 володіє оптичним приводом, що зручно для тих користувачів, які звикли користуватися дисками для обміну інформацією.
Особливістю моделі є повноформатна клавіатура, яка знадобиться користувачам, які набирають багато тексту та проводять розрахунки. Будьте максимально ефективними із Hewlett-Packard 17.
Характеристики Ноутбук HP 17-ca1031ur (8TY68EA)
| Серія (модельний ряд) | HP 17 |
| Тип ноутбуку | для роботи |
| Діагональ дисплея | 17.3" |
| Роздільна здатність | 1600x900 (HD+) |
| Тип матриці | SVA |
| Поверхня екрану | матова |
| Процесор | AMD Ryzen 3 3200U (2.6-3.5GHz) |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
Опис Ноутбук HP 17-ca1031ur (8TY68EA)
Hewlett-Packard 17 - продуктивний ноутбук, який відповідає потребам користувачів середнього та просунутого рівня. Оснащений командою потужних внутрішніх компонентів, серед яких присутній центральний процесор AMD Ryzen 3 3200U, 8 ГБ оперативної пам'яті та SSD диск на 256 ГБ вільного місця.
Працювати із Hewlett-Packard 17 одне задоволення, адже він оснащений великим 17-дюймовим екраном. За таким дисплеєм буде комфортно працювати із документами, переглядати веб-сторінки та мультимедійний контент. Завдяки розмірам екрану, ноутбук здатен замінити простий стаціонарний ПК удома, надаючи широкий простір для роботи, відпочинку та щоденного користування.
Варто зазначити, що Hewlett-Packard 17 володіє оптичним приводом, що зручно для тих користувачів, які звикли користуватися дисками для обміну інформацією.
Особливістю моделі є повноформатна клавіатура, яка знадобиться користувачам, які набирають багато тексту та проводять розрахунки. Будьте максимально ефективними із Hewlett-Packard 17.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації