чи скористайтесь пошуком:
17.3", 1600x900 (HD+), AMD Ryzen 5 3500H (2.1 - 3.7 ГГц), DDR - 8 ГБ, SSD - 128 ГБ, AMD Radeon Vega 8, DOS, 2.49 кг
код: U1098190 сьогодні
Гарантія 12 міс
25999 грн код: U1098190 сьогодні
+ 501 бал ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , DOS, 41 Втг, 1.59 кг
код: U1096171 сьогодні
Гарантія 12 міс
33699 грн код: U1096171 сьогодні
+ 488 балів ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, DOS, 56 Втг, 1.75 кг
код: U1105929 сьогодні
Гарантія 12 міс
29999 грн код: U1105929 сьогодні
+ 564 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, DOS, 41 Втг, 1.59 кг
код: U1098194 сьогодні
Гарантія 12 міс
30999 грн код: U1098194 сьогодні
+ 602 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, DOS, 41 Втг, 1.59 кг
Разом дешевше Ноутбук HP 17-ca1006ur (6PS82EA)
Характеристики Ноутбук HP 17-ca1006ur (6PS82EA)
| Об'єм SSD | 128 ГБ |
| Об'єм HDD | 1 ТБ |
| Відеокарта | AMD Radeon Vega 8 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 2 х USB 3.1, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 41 Вт·год |
| Ширина | 272.2 мм |
| Висота | 41.4 мм |
| Глибина | 24.5 мм |
| Вага | 2.49 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | HP |
| Штрихкод | 193808829031 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук HP 17-ca1006ur (6PS82EA)
17.3", 1600x900 (HD+), AMD Ryzen 5 3500H (2.1 - 3.7 ГГц), DDR - 8 ГБ, SSD - 128 ГБ, AMD Radeon Vega 8, DOS, 2.49 кг
код: U1098190 сьогодні
Гарантія 12 міс
25999 грн код: U1098190 сьогодні
+ 501 бал ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , DOS, 41 Втг, 1.59 кг
код: U1096171 сьогодні
Гарантія 12 міс
33699 грн код: U1096171 сьогодні
+ 488 балів ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, DOS, 56 Втг, 1.75 кг
код: U1105929 сьогодні
Гарантія 12 міс
29999 грн код: U1105929 сьогодні
+ 564 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, DOS, 41 Втг, 1.59 кг
код: U1098194 сьогодні
Гарантія 12 міс
30999 грн код: U1098194 сьогодні
+ 602 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics, DOS, 41 Втг, 1.59 кг
Характеристики Ноутбук HP 17-ca1006ur (6PS82EA)
| Об'єм SSD | 128 ГБ |
| Об'єм HDD | 1 ТБ |
| Відеокарта | AMD Radeon Vega 8 |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, 2 х USB 3.1, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 41 Вт·год |
| Ширина | 272.2 мм |
| Висота | 41.4 мм |
| Глибина | 24.5 мм |
| Вага | 2.49 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | HP |
| Штрихкод | 193808829031 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук HP 17-ca1006ur (6PS82EA)
Аксесуари Ноутбук HP 17-ca1006ur (6PS82EA)
Витратні матеріали Ноутбук HP 17-ca1006ur (6PS82EA)
Програмне забезпечення Ноутбук HP 17-ca1006ur (6PS82EA)
Бренди в категорії Ноутбуки