чи скористайтесь пошуком:
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5 9300H (2.4-4.1ГГц), DDR - 8 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce GTX 1650, GPU - 4 ГБ, Linux, 2.53 кг
код: U1110593 сьогодні
Гарантія 12 міс
42999 грн код: U1110593 сьогодні
+ 641 бал ITbox
16", 2560x1600 (WQXGA), WVA, Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Windows 11 Home, 60 Втг, 2.49 кг
Топ продажів
код: U1105904 сьогодні
Гарантія 36 міс
27999 грн код: U1105904 сьогодні
+ 490 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), WVA, Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Linux, 1.94 кг
код: U1133275 сьогодні
Гарантія 36 міс
45999 грн код: U1133275 сьогодні
+ 733 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, Windows 11 Pro, 1.85 кг
Топ продажів
код: U1136577 сьогодні
Гарантія 12 міс
25056 23999 грн код: U1136577 сьогодні
+ 613 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), DDR - 8 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics 610M, Linux, 41 Втг, 1.9 кг
Разом дешевше Ноутбук Dell G3 3590 (G3590F58S5D1650L-9BK)
Характеристики Ноутбук Dell G3 3590 (G3590F58S5D1650L-9BK)
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Веб-камера | WEB-Camera 0.9 MP |
| Аудіосистема | High Definition Audio |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.1, Комбінований аудіороз'єм, HDMI, LAN (RJ-45), USB 3.1 Type-C, 2 x USB 2.0 |
| Операційна система | Linux |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ширина | 365.5 мм |
| Висота | 23.1 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Вага | 2.53 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Dell |
| Штрихкод | 2065348660017 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Dell G3 3590 (G3590F58S5D1650L-9BK)
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core i5 9300H (2.4-4.1ГГц), DDR - 8 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce GTX 1650, GPU - 4 ГБ, Linux, 2.53 кг
код: U1110593 сьогодні
Гарантія 12 міс
42999 грн код: U1110593 сьогодні
+ 641 бал ITbox
16", 2560x1600 (WQXGA), WVA, Intel Core 5 210H (2.2 - 4.8 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Windows 11 Home, 60 Втг, 2.49 кг
Топ продажів
код: U1105904 сьогодні
Гарантія 36 міс
27999 грн код: U1105904 сьогодні
+ 490 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), WVA, Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, Linux, 1.94 кг
код: U1133275 сьогодні
Гарантія 36 міс
45999 грн код: U1133275 сьогодні
+ 733 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core Ultra 5 125U (1.3 - 4.3 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, Windows 11 Pro, 1.85 кг
Топ продажів
код: U1136577 сьогодні
Гарантія 12 міс
25056 23999 грн код: U1136577 сьогодні
+ 613 балів ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), DDR - 8 ГБ, SSD - 512 ГБ, AMD Radeon Graphics 610M, Linux, 41 Втг, 1.9 кг
Характеристики Ноутбук Dell G3 3590 (G3590F58S5D1650L-9BK)
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Кардрідер | Card-reader |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Веб-камера | WEB-Camera 0.9 MP |
| Аудіосистема | High Definition Audio |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.1, Комбінований аудіороз'єм, HDMI, LAN (RJ-45), USB 3.1 Type-C, 2 x USB 2.0 |
| Операційна система | Linux |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Ширина | 365.5 мм |
| Висота | 23.1 мм |
| Глибина | 254 мм |
| Вага | 2.53 кг |
| Колір | чорний |
| Виробник | Dell |
| Штрихкод | 2065348660017 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Dell G3 3590 (G3590F58S5D1650L-9BK)
Аксесуари Ноутбук Dell G3 3590 (G3590F58S5D1650L-9BK)
Витратні матеріали Ноутбук Dell G3 3590 (G3590F58S5D1650L-9BK)
Програмне забезпечення Ноутбук Dell G3 3590 (G3590F58S5D1650L-9BK)
Бренди в категорії Ноутбуки