чи скористайтесь пошуком:
14", 2240x1400 (2.2K), IPS, Intel Core i7-1260P (4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, GPU - 4 ГБ, DOS, 59 Втг, 1.4 кг
код: U1099660 сьогодні
Гарантія 12 міс
23999 грн код: U1099660 сьогодні
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 45.6 Втг, 1.53 кг
Топ продажів
код: U1147124 сьогодні
Гарантія 12 міс
41999 грн код: U1147124 сьогодні
+ 422 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Linux, 76 Втг, 2.44 кг
код: U1151561 сьогодні
Гарантія 12 міс
48999 грн код: U1151561 сьогодні
+ 492 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, без операційної системи, 76 Втг, 2.44 кг
код: U1143124 сьогодні
Гарантія 12 міс
51900 47999 грн код: U1143124 сьогодні
+ 482 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 7445HS (3.2 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, DOS, 59 Втг, 2.1 кг
Разом дешевше Ноутбук Acer Swift X SFX14-51G (NX.K0AEU.008)
Характеристики Ноутбук Acer Swift X SFX14-51G (NX.K0AEU.008)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2, 2 х Thunderbolt 4, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 59 Втг |
| Особливості | зарядка від USB, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Ширина | 312.9 мм |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | зелений |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Swift X SFX14-51G (NX.K0AEU.008)
14", 2240x1400 (2.2K), IPS, Intel Core i7-1260P (4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, GPU - 4 ГБ, DOS, 59 Втг, 1.4 кг
код: U1099660 сьогодні
Гарантія 12 міс
23999 грн код: U1099660 сьогодні
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Core 3 N355 (1.9 - 3.9 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Graphics, без операційної системи, 45.6 Втг, 1.53 кг
Топ продажів
код: U1147124 сьогодні
Гарантія 12 міс
41999 грн код: U1147124 сьогодні
+ 422 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 3050, GPU - 6 ГБ, Linux, 76 Втг, 2.44 кг
код: U1151561 сьогодні
Гарантія 12 міс
48999 грн код: U1151561 сьогодні
+ 492 бала ITbox
16", 1920x1200 (WUXGA), IPS, AMD Ryzen 5 240 (4.3 - 5.0 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, без операційної системи, 76 Втг, 2.44 кг
код: U1143124 сьогодні
Гарантія 12 міс
51900 47999 грн код: U1143124 сьогодні
+ 482 бала ITbox
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 7 7445HS (3.2 - 4.7 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, NVIDIA GeForce RTX 4050, GPU - 6 ГБ, DOS, 59 Втг, 2.1 кг
Характеристики Ноутбук Acer Swift X SFX14-51G (NX.K0AEU.008)
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Тип накопичувача | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2, 2 х Thunderbolt 4, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | DOS |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Ємність акумулятора | 59 Втг |
| Особливості | зарядка від USB, підсвічування клавіатури, сканер відбитків пальців |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Ширина | 312.9 мм |
| Висота | 17.9 мм |
| Глибина | 214 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Колір | зелений |
| Виробник | Acer |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Читати повністю
Опис Ноутбук Acer Swift X SFX14-51G (NX.K0AEU.008)
Аксесуари Ноутбук Acer Swift X SFX14-51G (NX.K0AEU.008)
Витратні матеріали Ноутбук Acer Swift X SFX14-51G (NX.K0AEU.008)
Програмне забезпечення Ноутбук Acer Swift X SFX14-51G (NX.K0AEU.008)
Бренди в категорії Ноутбуки