14", 2240x1400 (2.2K), IPS, Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, DOS, 50 Втг, 1.25 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Характеристики Ноутбук Acer Swift Go 14" SFG14-71 (NX.KF7EU.004)
| Серія (модельний ряд) | Acer Swift |
| Тип ноутбуку | бізнес, для роботи |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 2240x1400 (2.2K) |
| Тип матриці | IPS |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
Опис Ноутбук Acer Swift Go 14" SFG14-71 (NX.KF7EU.004)
14", 2240x1400 (2.2K), IPS, Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, DOS, 50 Втг, 1.25 кг
Знятий з виробництва
Топ продажів
Характеристики Ноутбук Acer Swift Go 14" SFG14-71 (NX.KF7EU.004)
| Серія (модельний ряд) | Acer Swift |
| Тип ноутбуку | бізнес, для роботи |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 2240x1400 (2.2K) |
| Тип матриці | IPS |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-е покоління |
| Процесор | Intel Core i5-1335U (3.4 - 4.6 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
Опис Ноутбук Acer Swift Go 14" SFG14-71 (NX.KF7EU.004)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації