14", 2880x1800 (Retina), OLED, Intel Core Ultra 9 288V (3.3 - 5.1 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Arc 140V, Windows 11 Home, 65 Втг, 0.99 кг
87999 + 801 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
79 999 грн
завтра
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Ноутбук Acer Swift Edge 14 SFE14-51T (NX.JG4EU.005)
| Серія (модельний ряд) | Acer Swift |
| Тип ноутбуку | бізнес, для роботи, портативний |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (Retina) |
| Тип матриці | OLED |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість | 400nits |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V (3.3 - 5.1 ГГц) |
Опис Ноутбук Acer Swift Edge 14 SFE14-51T (NX.JG4EU.005)
14", 2880x1800 (Retina), OLED, Intel Core Ultra 9 288V (3.3 - 5.1 ГГц), DDR - 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Arc 140V, Windows 11 Home, 65 Втг, 0.99 кг
87999 + 801 бал ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
79 999 грн
завтра
Доставка Ноутбук Acer Swift Edge 14 SFE14-51T (NX.JG4EU.005)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Ноутбук Acer Swift Edge 14 SFE14-51T (NX.JG4EU.005)
| Серія (модельний ряд) | Acer Swift |
| Тип ноутбуку | бізнес, для роботи, портативний |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 2880x1800 (Retina) |
| Тип матриці | OLED |
| Поверхня екрану | глянсова |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Яскравість | 400nits |
| Покоління процесора Intel | 15-е покоління |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 288V (3.3 - 5.1 ГГц) |
Опис Ноутбук Acer Swift Edge 14 SFE14-51T (NX.JG4EU.005)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше